Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék ha nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha nem vagyok túl szép, de néha én is szeretnék valakivel együtt lenni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva, hanem alapjáraton nem vagyok szép.

21/L



2018. ápr. 9. 03:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha láthatnánk (akár privátban is) biztosan lenne több pasi is akiknek bejönnél és csak válogatnod kellene! F.
2018. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ramone ***** válasza:
47%
Na most kíváncsivá tettél... Kíváncsi lennék rád illetve az èrtèkrendedre
2018. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem szép? Mire gondolsz? Nekem nem a külső számít most ha veszünk akár egy laza kapcsolatot hanem hogy a lány legyen intelligens érzéki és összhang is jó ha van de hogy bocsánat milyen a szeme vagy a haja az adottság de önbizalom az fontos azért és legyen magában amit kedvel.
2018. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

Egy egészséges lelkületű / normális ember (akár nő, akár férfi) ha simán csak átlagos, akkor már tuti hogy tud magának barátot/barátnőt találni. A gond inkább azzal lehet, hogy bezársz. Tessék kapcsolatokat építeni, tankörtársakkal eljárni ide/oda, vagy kollégákkal, ha erre nincs lehetőséged akkor elmenni közösségi sportokra, és ami nagyon fontos, mindig odafigyelni a megjelenésedre. Nem kell kisestélyi, még méregdrága cuccokra sincs szükség, csak ízlésesen, és mindig tisztán élni a mindennapokat. Személy szerint pl több olyan nőt ismerek, akik tényleg nagyon jól néznek ki, de rendszeresen látom rajtuk, hogy pl. nincs megmosva a hajuk, vagy az elmúlt pár napban Uram bocsá' elfeledtek fogat mosni, nos ezek számomra a már kerülendő kategóriába tartoznak.


Egy kedves, vidám, ápolt lány (vagy férfi) biztosan talál magának partnert. Fel a fejjel, és gondold végig hogy hol követheted el a hibát. (egyébként egy fotó lehet tényleg jó lenne mert elég sok hölgy ismerősöm van akik némi önképzavarban szenvednek.. lehet hogy egyébként teljesen rendben vagy)

2018. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem nekem is mondták már hogy csúnya vagyok, de viszont nagyon tudok szeretni! ;) Képcsere? Privát?
2018. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!