Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már együtt szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt szép nővel? A stílusa bejött nektek? Nem volt idegesítő?

Figyelt kérdés
Nekem is lenne lehetőségem most pénzért. DE ha megteszem csak még jobban gyűlölni fogom őket, hogy miért nem adatott meg ingyen.
2018. márc. 25. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Voltam. Ez a nő kiállhatatlan és undok természetű volt. Nem minden szép nő ilyen. Nekem csak pechem volt.
2018. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Voltam. Nem, egy csöppet sem volt idegesítő. Fél évig éltünk együtt. Olyan szép volt, hogy az utcán mindenki utána fordult.
2018. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Pénzért mindenkinek lenne lehetősége bameg.
2018. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem voltam viszont egyet biztosra mondhatok: a szép nőket a ronda nők b@@sszák el az ostobaságaikkal.
2018. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Voltam egy szép arcú nővel anno,de csak szeretői szinten. Jó volt vele a szex,de picit érdekes életet élt ami számomra nem volt annyira vonzó.
2018. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

" még jobban gyulölni fogom " ezt irod, es ijesztö

Ha ennyi gyulölet van benned , szerintem pszichológushoz menj , ne talizni , még a végén megfojtod

2018. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem fojtom meg. Ha tud viselkedni még összeveszni is nehéz lesz. A gondot azzal okozzák hogy nem ugyanazt akarják vagy nem alkalmazkodnak.
2018. márc. 25. 21:15
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező, te jó eséjjel vagy pszichopata. Nem bántásként mondom, hanem az általam eddig elolvasott szakirodalom alapján.
2018. márc. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, az meg sem fordult a fejedben, hogy esetleg nem vagyok pszichopata? Megint a kifogáskeresésre próbálsz apellálni, ezt hozod fel indoknak, ahelyett hogy normálisan viszonyulnál. Gondolod hogy azért mert anonim vagy, még nem tudom hogy örökös látogatója vagy a fórumjaimnak?Nem szégyeled magad?
2018. márc. 26. 17:22
 10/17 anonim ***** válasza:

Szép nő is lehet rendes,jófej, meg lehet ostoba gyökér.

Ahogy a csúnya nő is lehet bármilyen. Viszont te igazi kretén lehetsz, há má bocsmá.

2018. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!