Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges az, hogy ők...

Hogyan lehetséges az, hogy ők ketten együtt vannak? Ti nem tartjátok furcsának?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány osztálytársunk, illetve csak volt mivel jövőre már nem ide fog járni.


A lényeg, hogy ő nagyon rusnya volt és nagyon idegesítő, állandóan hülyeségeket beszél és hülyeségek érdeklik stb.

És ugye mi piszkáltuk, kiközösítettük őt.


Na most ő mesélte nekünk, hogy van egy fiú akivel ő együtt jár és én megnéztem őt Facebookon.

A fiú nagyon jóképű volt és menőnek tűnt, tehát én csak néztem, hogy hogyan lehetséges ez?


egy ilyen jóképű fiú, hogy képes járni ilyen lánnyal?

Én fellettébb furcsának tartom ezt.



2017. aug. 26. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, ezek a 7.-es problémák....:D
2017. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Te Atya Úr Isten!
2017. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez ugye csak vicc? :D
2017. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az a lány valójában nagyon kedves, érdekes egyéniség. A fiú szerint szép is. Biztos vagyok benne, hogy nem egy tömeg r*b*nc, amit rólad mondjuk el tudok képzelni.

Megérdemli a boldogságát. Te? Nem annyira, addig biztos nem, amíg így vélekedsz.

2017. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Nekem is volt még középiskolába egy ismerősöm, ő is csúnya volt még is cserélgette a srácokat. A titok az hogy, élettelen szűz kisfiúkat kell találni akiket nem zavar hogy hogy nézz ki valaki amíg puncija van.
2017. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív, nem mondták még?

Amúgy meg a külső nem minden, ahogy írták is előttem, az a lány belsőleg valószínűleg gyönyörű, ha már külsőleg "rusnya".

Rólad már ez nem mondható el.

2017. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sörpocak ***** válasza:
100%

"És ugye mi piszkáltuk, kiközösítettük őt. "


Szóval minden eszközzel megpróbáltátok megnehezíteni az életét, és mikor rámosolygott a szerencse és talált egy jó palit, még azt is elvitatjátok tőle?


-.-"

2017. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a magadfajta embereket szívesen fejbelőném :D De mondjuk nem hibáztathatunk, mert gyerek vagy. A szóhasználatod, és a gondolkodásod legalábbis erre utal. Majd később megérted. (nem sértés, ne ugorjon nekem senki)

Kérdés, hogy te mit értesz az alatt hogy "hülye dolgok" érdeklik őt. Valószínü ezek a dolgok szokatlanok, vagy olyanok amelyeket te még nem tapasztaltál a környezetedben. A gyerekek jó szokása hogy ódzkodnak az ismeretlentől, és védekezésképp elnyomják. Legalábbis a csúfolódásoknak ez az ürügye. Amúgy valószínü hogy ez a lány kedves, és rendkívül okos. Ez a fiú pedig ezt látta meg benne, ês ezért jöttek össze.

2017. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez megszokott, mert férfitobblet van.

Ronda srácnak például viszont nem is lehet barátnője, legalábbis még nem láttam.

2017. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Kérdező te aztány egy ritka bu*kó lehetsz az osztályoddal egyetemben. Nem ismered a ,,kedves mondást" hogy olyan lányt válassz akinek esze is van mert pin@ja mindenk van?

Az a lány biztosan csodás volt belül és kifinomult nem kozosítene ki senkit mint ahogy ti tettétek.

2017. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!