Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már együtt szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt szép nővel? A stílusa bejött nektek? Nem volt idegesítő?

Figyelt kérdés
Nekem is lenne lehetőségem most pénzért. DE ha megteszem csak még jobban gyűlölni fogom őket, hogy miért nem adatott meg ingyen.
2018. márc. 25. 19:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond, magadból indultál ki.
2018. márc. 27. 10:14
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, magamból indultam ki -> tudom, hogy nem vagyok kretén, de van aki igen.
2018. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
gyenge duma-diliházba elmegy.
2018. márc. 27. 14:04
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Semmiféle kifogást nem kerestem, egyszerűen azokat a jellemvonásokat mutatod, és azokat nagyon pontosan, amiket egy pszichopata egyént jellemeznek. A könnyen agresszióba hajló gondolataid, a nárcisztikus éned, ahogyan nem tudod átérezni a másik ember (a nők is emberek) érzéseit, és az énközpontú értékrend amit most elsőre látok nálad.

Vannak a világban ilyen emberek (Joseph Forgas szerint pl a világunk nem is működne a pszichopaták nélkül, és Clackley is hasonlóra jut.), amivel még így önmagában semmi gond nincs.

Olvasson az ember eleget, tanuljon, és akkor képes lesz elkerülni a hozzád hasonlókat.

2018. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ez butaság. Te ezzel akarod kimagyarázni a félelmedet a szextől, nehogy kiégjél.Hogy tartogassad magadat a milliomosoknak. Tehát nem magadra mondassz intő tényezőket ami miatt kerülöd a férfiakat, hanem valami kifogogással őket állítod be hibásnak. Ez gyenge nagyon:)

Azt sem tudod mit jelent a pszichopata.

2018. márc. 28. 09:31
 16/17 anonim ***** válasza:

"Te ezzel akarod kimagyarázni a félelmedet a szextől, nehogy kiégjél."

Félelmem a szextől? :D akinél akarom, annál aránylag hamar eljutunk odaáig. kiégés... ebben annyi igazság lehet, h időszakosan talán, és a szexben ugyan, de megtörtént: Évekig voltam együtt azzal a csajjal, akivel minden különös vágyam teljesült. Aztán feltűnt, h már csak ez volt a lényeg, így véget vetettem neki.

Milliomosok.... aránylag sikeres fejlesztőmérnök vagyok. De anyagias sosem voltam, vagy selyemfiú... ó, de mellélőttél :D de most tényleg, hogy jöttek ide a milliomosok?

Kerülöm a férfiakat... vannak barátaim. ne aggódj értem, pont amennyi kell :D

Férfiakat beállítani hibásnak? Még utalást sem tettem ilyesmire. Csúsztatásba menekülsz....

Az említett "kórkép" jeleit ismerem, engem többnyire annak mondanak.


...ja, igen: szükséges hozzá némi intelligencia ;)

2018. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az neked nincsen. Csak magyarázkodni tudsz meg mércéket állítani. Kit érdekel hogy mérnök vagy?
2018. márc. 30. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!