Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék ha nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha nem vagyok túl szép, de néha én is szeretnék valakivel együtt lenni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva, hanem alapjáraton nem vagyok szép.

21/L



2018. ápr. 9. 03:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Voltál már pasival? És mi miatt nem vagy szép? Az együttlétet szexre érted? Mert ahhoz könnyen találni partnert.
2018. ápr. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hagyjuk már ezt az elhízás témát. attól, hogy valaki nagyobb darab, akkor is lehet szép. ha arcod csúnya...hát azzal nem tudsz mit kezdeni, de mivel mindenkinek más a szép és a csúnya, ezért ne aggódj.
2018. ápr. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Kettes: Mondjuk vannak olyan lányok, akikre minden férfi ismerősöm azt mondaná, hogy csúnya. De szinte kizárt h a kérdező ilyen legyen!
2018. ápr. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Az elmúlt évtizedben kettőt láttam... Az egyik ma mellém ült a buszon, pedig a jármű tök üres volt. Elég frusztráló volt.
2018. ápr. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én sem vagyok szép lány sajnos de szexpartnert mindig találok
2018. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Önbizalmat nyersz, kicsit kicsíped magad.


Amúgy fogadjunk, hogy valójában szexis is tudsz lenni!!!

2018. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
91%
Igent mondasz egy kiéhezett pasinak.
2018. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy innen is megkeresték, akiknek nem lenne gond az -esetleges- csúnyaságod 😄
2018. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal!
2018. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Szexre minden nő könnyen találhat hozzá mérten minőségibb férfit. 10-15 évvel idősebbekből meg pláne. 20 évesen szuper formában a korosztályomba tartozó csajok 10 százalékát tartottam csinosnak, 10%-át egész jónak. Most 40 évesen meg, régi baráti összejöveteles képeket nézegetve, már a képeken levő csajok felét csinosnak találom mai szemmel.
2018. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!