Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak próbáltam feldobni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak próbáltam feldobni a kapcsolatunk, ez akkora baj?

Figyelt kérdés
Megemlítettem a barátomnak, hogy mi lenne ha kiprobálnánk a vibraciós tojást. Erre ő bedobta a hisztit és a "hagylak mert felbasztál" dolgot. Csak nem szeretném, hogy a kapcsolatunk elunalmasodjon, és szeretnék kipróbálni új dolgokat, persze csodás az ágyban de vagyom valami újra,és mivel van barátom miért ne probálhatnánk ki ami csak jól esik.. Ti mit tennetek? Kort és nemet is írjatok légyszi, Köszönöm. :) 19/L
2018. ápr. 8. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Felszednék egy férfit egy kisfiú helyett...

Egy normális pasi a két kezét összetenné, ha a csaja ilyen kezdeményező, nyitott lenen, csak a hülye nem örül ennek...

2018. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi.....fussál ettől a hapsitól, nagyon gyorsan. Ritkán mondok ilyet, de tényleg dobd. Ez nagyon sokat elárul...!
2018. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
100%

egy férfit keress,ne egy elkényeztetett ovist!

..

2018. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé butácska. Én magam vettem a barátnőmnek, neki azóta is tetszik.

28f

2018. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj, hogy fel akarod dobni. Ne hagyd ellaposodni. Lehet, hogy a barátodnak túl hirtelen jött az ötlet. Hagy, hogy barátkozzon vele, hogy vonzanak a merészebb dolgok. Tüzeld benne a vágyat! Vezesd rá, mennyivel izgalmasabb, mint a sima szex mindig. Remélem, rájön, mi a jó mindkettőtöknek. Szerintem nem veled van baj. 18L
2018. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Nyugi. az én párom aztmondta ha merek venni egy vibrátort vége mindennek és befejeztük egymással. pedig csak egy tampon méretű mini vibrit szerettem volna.

Szerintem sérti a Férfi büszkeségüket ezzel úgy érzik nem elég jók és idegenkednek attól h valami mű dolog is szerepet játszon attól félnek h a mű cucc nagyobb örömet extázist okozz mint ők a hús-vér farkukkal.

24N

2018. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Éretlen...


Gyere hozzám, velem nem lesz unalmas! :D

35F

2018. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én megvenném, és használnám egyedül. Nem értem miért zavarja, hiszen ettől csak még jobban élveznéd. De ha így áll hozzá az újdonságokhoz, sajnos az ellaposodás elkerülhetetlen lesz, akármennyire is igyekszel. 22l
2018. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért 19 évesen csodálkozom, mi lehet unalmas a szexuális életeteken. Annyi sok póz és helyszín és módszer van arra, hogy feldobjátok, még mielőtt egyáltalán eszetekbe jutnak a mű dolgok. És jól mondja az egyik válaszoló, sok pasinak (főleg amíg ilyen fiatal, tanulja és gyakorolja a szexualitását) ez tényleg ijesztő és megrendítheti a magába vetett hitében. Ha úgy érzed, unalmas a nemi életetek, először próbáld meg kicsiben, javasolj új pózt vagy helyszínt, az még mindig az ő potenciájától függ, nem egy idegen szerszám fog a csúcsra juttatni egyikőtöket sem, ez azért kevésbé fenyegető.
2018. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6. köszi igazad lehet, a férfi büszkeség(ego) lehet a dologban.. Erre nem gondoltam :)

#8. A vibracios tojás lényege h egy taviranyiton o irányít mindent szóval nem maszti parti... És talán csak 19 éves vagyok na és? 3éve együtt vagyunk és talán most is szuperül működik a kémia, de nem emiatt kell az újdonság hanem szeretném megelőzni ami talán évek múlva megtörténhet. És ezt azzal a férfival akivel maximálisan fel tudok szabadulni és nem feszengek. Ami most van. Fiatal vagyok, mikor ha nem most? :) Szerintem érthető ok. Azért köszönöm a válaszod :)

2018. ápr. 8. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!