Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Ez már beteges?

Figyelt kérdés
Van barátnőm már 1 éve. És az ő legjobb barátnője minden áron szétakar szedni minket. Tisztára kettyós a csaj. Közölte velem hogy ő utál engem mert hogy elvettem tőle a barátnőjét és hogy emiatt szét fog szedni minket. Mondtam ezt barátnőmnek de nem hitte el és azt mondta biztos csak félre értettem valamit. Tegnapelőtt buliban rám uszitott valami csajt aki elkezdett kavarni velem csak azért hogy barátnőm azt higgye hogy megcsalom. De leráztam a csajt. Mit csináljak? A hideg ráz a tőle.

2018. ápr. 7. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű... igen, csak azt nem veszed figyelembe, hogy ha megteszi a tudta nélkül, akkor akár rendőrségi ügyet is csinálhat belőle...
2018. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!