Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Ez már beteges?

Figyelt kérdés
Van barátnőm már 1 éve. És az ő legjobb barátnője minden áron szétakar szedni minket. Tisztára kettyós a csaj. Közölte velem hogy ő utál engem mert hogy elvettem tőle a barátnőjét és hogy emiatt szét fog szedni minket. Mondtam ezt barátnőmnek de nem hitte el és azt mondta biztos csak félre értettem valamit. Tegnapelőtt buliban rám uszitott valami csajt aki elkezdett kavarni velem csak azért hogy barátnőm azt higgye hogy megcsalom. De leráztam a csajt. Mit csináljak? A hideg ráz a tőle.

2018. ápr. 7. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Tarts ki, es szerezz egy faszit a csajnak.
2018. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Mondom is:


Rendőrség

Bíróság

Távolság tartási végzés

2018. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha a barátnőd nem hiszi el, amit mondasz neki, akkor talán mégsem ő az igazi.
2018. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Verd bucira a fejét amikor senki sem lát titeket...
2018. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok megütni egy nőt.
2018. ápr. 7. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hímsominiszta vagy, a nőkkel nem lehet kivételezni. Ha egy férfit megütnél, akkor Őt is meg kell.
2018. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Hímsoviniszta mert nem üt meg egy nőt?? Wtf??


Kérdező, amit tehetsz h felveszed hangfelvételre mikor a "kedves barátnő" hasonlókat mond neked és aztán lejátszod azt a csajodnak. Ha akkor se hisz neked ha van bizonyítékod akkor meg hagyd a fenébe. 21/L

2018. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez már régi sztori, mármint ez mindig is így volt ha csaj ha pasi az illető, hogy esetleg van barát/barátnő aki rossz néven veszi, hogy a barátja/barátnője már több időt tölt a párjával mint vele.


Oké, valamilyen szinten meg lehet érteni a helyzetét, de ettől még nem azok a hibásak akik boldogok együtt és többet akarnak egymással tölteni.


Amúgy ha minden rendben köztetek és nem adsz valós okot a párodnak a szakításra, akkor úgy sem fog neki sikerülni, és ezt idővel belátja majd. Legrosszabb esetben meg megutáltatja magát a barátnőjével is mikor leesik neki, hogy tényleg azon munkálkodik, hogy szétszedjen titeket.

2018. ápr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, vagy írj rá a csajra, hogy szálljon már le rólad, vedd fel, mutasd meg a barátnődnek. Esetleg a barátnőd jelenlétében írj rá.
2018. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mobiltelefon - hangrögzítő... Tök egyszerű a dolog!

35F

2018. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!