Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anal kerdesek? Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anal kerdesek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon furanak tartom, hogy az anal szexet nem szeretem csak a behatolast . Szeretem amikor belem hatol es erzem hogy kitagulok de ha mozog is azt mar nem mert kidorzsol stb. Illetve azt ha normalis sex utan mikor elmegy hirtelen a seggembe teszi es itt megy el. Szerintetek ez normalis? Ti hogy vagytok ezzel?

2018. ápr. 6. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Normalis, ilyen beallitottsagu vagy. Nem kell aggodni, az a lenyeg, hogy elvezd! :)
2018. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
lehet kicsit több síkosító kéne, és akkor mehet a szex is nem csak a betolás. Amúgy ez engem is izgat, hogy normál szex és mielőtt durranok, betolom a popsiba, hogy ott élvezzek el. 26F
2018. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Igazából én is azt élvezem leginkább mikor behatol:) Talán használjatok több síkosítót és akkor nem fog kidörzsölni!

L

2018. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Több síkosító kell.

Másrészt én is a fenékbe mennék el mindig, ha neked ennyire kompatibilis, mert sokkal jobb és szűkebb :D

2018. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó és tényleg ha közben is használtok síkosított lehet végig jó lesz .
2018. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hirtelen?

És ilyenkor szex során kap valami izgatást a fenék rész, vagy csak durr bele?

Nem fáj?

2018. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból elég tágnak kell ehhez lenie a hátsó bejáratnak. Én rosszul is lennék ha csak úgy hopp bedugná oda.
2018. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!