Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális dolgok tanulása,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális dolgok tanulása, felvilágosítás, kérdések?

Figyelt kérdés

Nem is tudom ,hogy ez kérdés-e vagy közvélemény-kutatás! :D

Arra lennék kíváncsi, hogy ki honnan tudta meg a dolgokat, hova intézhette a kérdéseit? Hogy működik ez? Haverok ,szülők, kivel beszélitek meg a dolgokat, ha már az internet nem gyakorlati tanácsokat osztogat? :D



2017. szept. 14. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyi közterület felügyelet munkatársától, amikor először akart megb..zni, hogy ez mit takar.
2017. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, internetes kutakodás.

Viszont itt már egy jó ideje szívesen adok tanácsokat és adok át saját tapasztalatokat és ezt nagyon sokan örömmel veszik és megköszönik. :)

32/F

2017. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 14 éves volt elérkezettnek láttam az időt arra beszélgessünk mert fél éve volt egy "komoly" barátnője :)

Égtünk feszengtünk mind ketten, kínos volt némely pillanat,de áthidaltuk :)

Mára már 20 éves :)

Ha sztorizgatunk felhozzuk ezt a beszélgetést jókat nevetünk rajt :)

De mint kiderült hasznos volt és éppen időszerű :)

2017. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilván a közterületes nem a legjobb tapasztalat kedves válaszoló, de ugyebár ez a kérdés nem erre vonatkozott, minden esetre köszönjük, és magunkba szívjuk a tapasztalatot: ÓVATOSAN A KÖZTERESEKKEL! :).

Második:

Igazából azt nem értem ,hogy a szülők miért nem foglalkoznak gyerekeik szexuális fejlődésével. Mert rengeteg kérdés merül fel sokakban, így bennem is, de sokan nem tudják senkivel megbeszélni, keresgélnek neten, de az pedig távol áll a valóságtól. Sokszor hús-vér tapasztalat kell ezekhez a dolgokhoz, amit nyilván az idősebbek tudnának átadni....

2017. szept. 14. 09:22
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem is van egy fiam, még van időm készülni, most 1 éves! :D

Veled tudott fesztelenül beszélni a szexuális dolgairól? Vagy igényelte egyáltalán?

2017. szept. 14. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen igényelte :)

Ő tett fel kérdéseket :)

Mivel az anyukája vagyok természetesen zavarban voltunk :)

Némely témát egymásnak háttal ülve vitattuk meg :D

Aztán a netről is szedtünk le olvasnivalót.

Könyvtárba is elmentünk, vettünk ki könyvet.

Elolvasta,megbeszéltük ha v,mit nem ért kérdez :)

Szép piros színünk volt aznap, de örültem neki,hogy tőlem kért tanácsot és nem az egyik lüke haverjától :)

Gumit is megvettem neki, utána még évekig :) Nem volt evvel sem semmi gondom :)Sőt örültem neki,hogy felelősségteljesen védekeznek az aktuális csajával :)

Simán ott alhatott nálunk bárki,én úgy voltam vele ne utcán erdőben ,lépcsőházban akarja ezt az intim pillanatot megélni :)

Erre való az otthona és a szobája :)

2017. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát kvázi bármit meg tudtatok beszélni, önkielégítéstől a szexig. Az egy jó dolog.
2017. szept. 14. 10:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen kérdésekre készüljek? (még korai, tudom ,de kicsit stresszelős vagyok..)
2017. szept. 14. 10:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Na ezen aztán ráérsz még agyalni :)

Mikor 10 évesen avval állít haza anya én tudom mi a szex :D

Na mesélj drágám.

A Roland mondta talált otthon ilyen filmet, hát bácsi beteszi a néninek a seggébe a kukiját :D Na akkor ráérsz pánikolni :)

A fő kérdések arra irányultak ,hogy tudnának fájdalom nélkül egymásnak örömet szerezni :)

Hogy lehet eljuttatni a csajt az Orgazmusig :) Persze, ő más szóhasználattal fejezte ki magát :)

Addigra a simin már túl voltak :)

Készültek a nagyobb dologra :)

Ez a élet rendje, kár ezt a gyerekünk előtt tabu témaként kezelni.

Ezt hoztam otthonról ezt tartottam helyesnek.

Mindig mindent meg beszélni :)

2017. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer kiskoromban rányitottam a szüleimre, miközben szeretkeztek. Apám kijött, és rögtönzött felvilágosítást tartott. Kamaszkoromban készült rendes felvilágosítást tartani, de én addigra elkezdtem olvasni Fritz Kahn A szerelem iskolája c. művét. (Ha valaki be tudja szerezni, nagyon ajánlom!!!) Apám persze észrevette ezt, és mondta, hogy folytassam nyugodtan, és ha valami kérdésem van, forduljak hozzá.

A fiammal nem vártam meg, hogy elérje az ivarérettséget. 10 évesen meséltem neki először, aztán később is, akárhányszor csak négyszemközt voltunk, és érdekelte valami.

2017. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!