Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külsőre jót tett nekem szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre jót tett nekem szerintetek hogy elkezdtem sportolni, gyúrni?

Figyelt kérdés
Jópár éve amióta elkezdtem sportolni meg gyúrni,aminek már bőven van látszata,azóta sokkal több az önbizalmam,a csajoknak is jobban bejövök és úgy érzem az ágyban is jobban tudok teljesíteni;):)Ezeket csak én érzem így vagy normális változások?:)180-185 centimhez a 90-95 kilóm szerintetek mennyire ideális?Képeket tudok magamról mutatni akit érdekel:)
2018. ápr. 5. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, a súlyod szerintem teljesen rendben van :)
2018. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez inkább ilyen öntömjénezés, de a homároknak lesz mire verni ma is.
2018. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En megneznem. :D
2018. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem irigyellek...
2018. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt valaszolok , ha nem baj.

Ha te vagy, akkor (nekem) mar sok lennel. :D

Nekem nem jonnek be az ennyire szetgyurt fiukak. :(

Persze kepen nezegetni jo, szep, meg minden, de szivesebben bujnek egy kicsit puhabb testhez. Nem hajashoz!

Olyan ez mint a zsirafok, szep , szep, de otthonra nem kene. :D

Az utolso keppel kezdtem, mivel azt irtad azon hianyos az oltozeted, gondoltam lesz valami sejtelmes, keveset takaro, fantazia beindito kep,ehelyett elesbe egy farok vigyorgott ram. :( Kiabrandito.

21l

2018. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös: látod ez tipikus példa. Azt hiszed normális a srác (bár ez az önfényezés is gusztustalan) de a végén kibukik,hogy egy alpári paraszt. Köszi,hogy leírtad nekünk mire számítsunk ha képet kérünk.


Neked meg kérdező,kússz vissza és mndogasd magadnak a tükörben mennyire szép vagy. Csak aztán ne légy féltékeny Hófehérkére ;)

2018. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2018. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az önbizalmad biztosan nem nőtt, különben nem tennél fel ilyen kérdést.
2018. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!