Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még ilyen lányok/nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok/nők mint én?

Figyelt kérdés
Akikért nem nagyon tesznek meg dolgokat a férfiak és nem is nagyon rajonganak értük pl egy kapcsolatban? Mit ronthatok el?Egyszerűen mindig más nőket vettek észre a környezetemben..konkrétan egész lányközösségbe egy-két csajra nyomul a összes idióta.Kapcsolatom nem volt még csak kettő.Az elsőt hamar elküldtem mert mindenre megjegyzést tett. A második szinte semmit nem tesz meg értem. Más férfiak többet tesznek meg a nőikért.

2017. máj. 7. 13:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok amúgy.Nem kezdtem túl korán a férfiakkal való ismerkedést.
2017. máj. 7. 13:22
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Kezdésnek például nem kellene olyan dolgokra elpazarolnod az idődet, amik nem jók neked. Az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz kapcsolatban legyél benne.


23/L

2017. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt majd lezárom idővel. De attól még szerintem kimondhatjuk hogy értem nem nagyon tepernek.Lehet ugyanolyan szemétnek kellene lennem mint akikért igen.
2017. máj. 7. 13:26
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

lehet ilyen szolga vagy cseléd lélek vagy.

minden vicc és sértés nélkül mondom.

én mindent megteszek a barátnőimért, de volt egy olyan akiért egyszerűen nem éreztem késztetést, hogy tegyek érte bármit is.

na ő pont e fent említett típus volt.

2017. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az elég hülye ötlet lenne.


23/L

2017. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az milyen az a szolga típus. Nem nagyon gondolnám magam annak.Mivel nem ugrálom körül a barátomat. A többi férfit meg főleg nem. Inkább kerülöm őket most már.
2017. máj. 7. 13:30
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Te sem teszel meg érte semmit... Nem is értelek akkor...

Olyan vagy mint a nők 90%-a. Csak várod a csodát. Várjad csak! Mi meg majd választunk a maradék 10%-ból!

2017. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

A #7-es talán egy kissé nyersen fogalmazott, de kimondta a lényeget.

Mindent megteszel azért, hogy szép és csinos legyél? Illetve teszel azért erőfeszítéseket, hogy másokkal ismerkedj? (és itt nem a netes társkeresőkre gondolok)

2017. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nehéz úgy tenni bármit is hogy olyanok vagytok mint a méhek. Kinéztek a semmirekellő gyökér kis fejetekkel vagy két csajt a közösségben akiket nagy számban észrevesztek a többi meg le van sza.rva aztán sírtok az elutasítás miatt.Nem fogok olyanokkal foglalkozni aki más nőre hajt.Öt éves koromban nem voltam olyan nyafka szerencsétlen életképtelen alak mint a legtöbbetek. Azt sem tudom amúgy mi alapján választotok tulajdonképpen. Azért mert nem ismeritek a közösség nőtagjait akkor elvileg csak a külső. De nem mindig azok a nők ám a legszebbek a közösségben. Ti nem veszitek észre milyen gyökerek vagytok. Könnyű mindent a nőkre fogni. Talán ne azokra menjetek akikre 10 haverotok ráhajtott és jobb lesz mindenkinek.
2017. máj. 7. 13:49
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan csak 21 vagyok, de leírnám, hogy mivel értékteleníti el magát a szemünkben azonnal egy nő, sokszor akár tudat alatt:


1. Ha egy találkozón fizet, vagy fizetni akar, vagy felajánlja, hogy fizet. Akkor is, ha csak a saját "adagját" fizeti. Nem, ilyet nem csinálhat az a nő, aki azt akarja, hogy értékeljem. Ezzel elértékteleníti magát, hiszen azt sugallja, hogy az Ő ideje önmagában nem értékes, holott ennek biológiailag is az ellentéte igaz: a nőknek az egyik legnagyobb értéke az "idő", hiszen nem lesz sem örökké termékeny, sem örökké szép. Ezért, ha azt sugallja, hogy az Ő ideje értéktelen, amit csak úgy osztogathat bárkinek, akkor elveszíti a férfiak csodálatát. A férfinak nem kell foglalkoznia az "idejével", sőt, a férfi idővel csak még potensebbé válik, szemben a nővel, akit szorít az idő.


2. Ha azt érzékelteti, hogy érte nem kell küzdeni. Ez főleg egy kapcsolatban igaz; más néven "elkényelmesedésnek" nevezik. Ha egy idő után a férfi nem érzi úgy, hogy a nőért / nő megtartásáért meg kell tennie dolgokat, akkor elértéktelenedik számára a nő, és hajlamossá válik arra, hogy más "értékes" nők után nézzen. Ha semmiféle elvárás nincs a férfival szemben, vagy könnyen odadobod magad neki, akkor annyit is fogsz érni a szemében.


Na már most, az 1. gondolat feltételezi, hogy a nő nem járkál mindenféle jött-ment férfival találkozgatni, hanem csak azzal a néhánnyal (vagy akár csak eggyel, bár az talán nem ideális a verseny hiánya miatt), akikben biztos, hogy esélyesek arra, hogy vele maradjon a hátralévő életében. Az egyéb férfiakkal való találkozgatás időpocsékolás és a nő értékét rombolja. Ideértem a "fiúbarátokat" is, hiszen valami nincsen rendben azzal a nővel, aki nem tudott maga köré női barátokat szerezni.

Az "idővel a férfi még potensebbé válik"-ot úgy értettem, hogy például a jelen életkorommal kevésbé lehetnék alkalmatlanabb családapának: nincs se házam, se autóm, se állásom (egyetemista vagyok), így a korombeli nőknél - azoknál, akik komolyak - lényegében elképesztően erős hátránnyal indulok. Az egyetlen ilyen esélyem ezeknél a nőknél, ha meglátják bennem a potenciált arra, ami később lehetek: arra, ami mondjuk 30-40 éves koromra elérhetek, ÉS ami más 30-40 éves férfiaknak már megvan; magyarán, viszonylagos anyagi függetlenség / biztonság.

Ezek után nem csoda, hogy sok huszonéves lány keres 30 meg 40 éves férfiakat, látván a mai férfi-gyerekeket. Ugyanakkor, én sem értek ezzel egyet, de az most nem igazán tartozik ide, esetemben másról van szó.


Ami a 2. gondolatot illeti, ez többé-kevésbé még van bizonyos nőkben, viszont csak abban a perverz változatban, hogy megpróbálják féltékennyé tenni a párjukat. Nem, egyáltalán nem ezt értem az alatt, hogy a férfinak folyamatosan küzdenie kelljen a nőért; ebben az esetben én azonnal ott is hagynám azt a nőt. Leginkább azt értem ez alatt, hogy ne szűnjenek meg az elvárások: mindkét félnek energiát kelljen fektetni a kapcsolatba, és ez ne szűnjön meg. A nőnek továbbra is nőiesnek kell maradnia, és lenyűgöznie a férfit, a férfinek pedig továbbra is tepernie kell azért, hogy lenyűgözze a nőt. Másképp lassan, de biztosan tönkremegy a kapcsolat.



Meh, megígértem magamnak, hogy egy rövid választ írok...

2017. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!