Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lett egy szexkapcsolatom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett egy szexkapcsolatom, lefekudtunk és annyira jó volt hogy a csaj illetve amit tett velem a fejemben jár. Ekcsabitott?

Figyelt kérdés
32 F
2017. júl. 16. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
El! ;)
2017. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, ha ő jár az eszedben akkor rámondhatjuk hogy elcsábitott!

egyébként mi történt? küldheted privátban is.

2017. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam sok nővel már. De ő olyan szelíd lány aztán mikor szexre került a sor olyan vad lett és az a vadsag olyan jó volt. Tudta mit csinál.
2017. júl. 16. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
miben merűlt ki a vadsága?
2017. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mesélj, ez engem is érdekel, hátha van rá esély, hogy megfogjam a pasit, aki akar tőlem valamit! :)
2017. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"érdekel, hátha van rá esély, hogy megfogjam a pasit, aki akar tőlem valamit!" Igazán aranyos vagy #5! (Még az a szerencse, hogy nem akarsz TE semmit sem töle.)
2017. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 öthathét válasza:

Hasonló cipőben jártam néhány évvel ezelőtt. Kizárólag szexkapcsolat, semmi érzelem. Első alkalommal szinte letámadott és nagyon jó volt. Másnap csak az járt a fejemben, hogy mennyire jó volt és, hogy újra akarom. Néhány hónapig szinte minden hétvégén, vagy kéthetente élveztük egymás társaságát. Mielőtt kialakulhatott volna bármilyen érzelmi kötödés, nem folytattuk tovább.

Szerintem nem csábított el, csupán nagyon jó volt vele a szex.

29F

2017. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok. Leírhatod priviben :)

21/L

2017. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!