Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk - volt olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk - volt olyan, hogy konkrét ajánlatot tett nektek a Csaj mert tudta nagy a farkatok?

Figyelt kérdés

ha igen hány éves volt a csaj ? és te ?

Lefeküdtél vele ? Hány cm a farkad ?


2016. márc. 28. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen. De nem azttudta mekkora hanem hogy hogy dolgozik. Kb 10 évvel öregebb volt nállam és nem feküdtem le vele. És még soha nem mértem de szerintem nem islehet hitelesen lemérni mert ha úgy rakod a vonalzót akkor mérhetsz 25 centit is ha meg máshogy akkor 15 öt is. Szerintem ;)
2016. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Köszőnöm a figyelmet. Van még kérdés?
2016. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Yep, exnőnek hiányzott a győri édes. Persze ezt így egy nő soha nem mondaná ki :D

Ellenben az "erősen ráutaló magatartás" következtében hanyatt esett én pedig megbotlottam benne.

17 centi

2016. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Volt, a barátnőjét megdugtam, tőle tudta, hogy 15 cm hosszú, de körbe is majdnem 15 cm, szóval jó vastag, és ráindult. :) Én hagytam.
2016. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

nekem 18cm és 48 mm vastag csajom mesélte osztájtársának hogy mekkora és mijen jo vagyok igy hirtelen ketten is rámmásztak

de volt hogy másik ápolonő barátnőm mesélte munkahején ahol szintén rámhajtottak

3 as szex let belőle

aztán egyszer a próba fülkébe bejött az eladó majd mósnap a masik eladó botlott belém egy oralisra

ő mesélte hogy hallotta jo vagyok és kiváncsi lett

36F

2016. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Akadt, de tovább nem jutottunk sajnos minden esetben melegebb éghajlatra kellett küldeni az illetőt. Gusztustalannak tartom az ilyen nőket. Legyen benne spiritusz meg nőiesség, az ágyban miután megismerkedtünk, ne konkrétan egy szórakozóhelyen. A kiéhezett kisfröccsös szarokat nem veszem emberszámba.
2016. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nem. Volt már aki reklámozta a méretemet de ajállatot még nem kaptam.
2016. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok ilyen ajánlatom volt már az életben - állítólag elég különleges, amit tudok az ágyban. Sorolhatnám a dolgokat - multiorgazmusra vagyok képes és tudom tanítani is, különböző masszázs technikák, spriccelős orgazmus tanítása, stb. - de igazából úgyis az összkép számít, nem az egyes puzzle darabok.


Viszont ezek közül szerintem egy sem a mérethez kapcsolódott. Ahhoz, hogy konzisztensen és sok orgazmust tudok változatosan adni a partnereimnek, azaz senki se úgy jött oda, hogy hallottam mekkora a méreted, hanem hogy hallottam hogy miket tudsz. Volt olyan, aki a saját barátnőjét ajánlotta be hozzám, mondván, hogy ezt neki is ki kell próbálnia :)


Nem 1 ilyen sztori volt, így én is több különböző korban voltam és a partnereim is elég változatos korosztályból jöttek. Nem minddel feküdtem le, de aki bejött, vagy akiben megmozgatott valami, azzal simán.


28/F

2016. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen. 29F
2016. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!