Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, vagy beteges? Nem tudom mi tévő legyek.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és azt hiszem,hogy beleszerettem egy 40 éves férfibe. Lehetséges ez? Külsőre nagyon nem 40-nek néz ki. Minden nap látom szinte. Nem tudom,hogy ez szerelem vagy csak vonzalom. Nagyon sokat gondolok rá,kívánom. Egyébként még szűz vagyok. Nem volt még kapcsolatom se. Ő egyébként házas és van egy gyereke is. Nem akarok a szeretője lenni,nem akarok ribi lenni,de azt hiszem,hogy teljesen belezúgtam. Mi tévő legyek? Állandóan rá gondolok. Már a gondolatától is felizgulok. Szerintetek ez normális?. El kellene felejtsem? Ha igen,hogyan?

2018. ápr. 4. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Lehetséges!!! Én is jártam egy 16 éves lánnyal 35 évesen.Azt nem mondom hogy normális,hisz a megszokottól messze van,de azért lehet jó ha összejön.
2018. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Normális, persze.


Majd jön más! :)

2018. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Én 22 éves srácként voltam szerelmes egy 40 éves nőbe.
2018. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehetséges. (Szerelem vonzalom) ha első, akkor még nem biztos, hogy biztosan meg tudod állapítani a különbséget. Mi még így neten még kevésbé
2018. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el minél gyorsabban.

Ne a kora miatt, hanem azért, mert házas és gyereke van.

2018. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Csak nem én lennék az a pasi? Nekem is tetszel :P
2018. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valaha beszéltél is vele, vagy csak nézegetted?
2018. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem még vele. Köszönésen kívűl.
2018. ápr. 4. 21:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális. Igen lehetséges.

"Nem akarok a szeretője lenni,nem akarok ribi lenni,de azt hiszem,hogy teljesen belezúgtam. Mi tévő legyek?" Felejtsd el. "Ha igen,hogyan?" Ha teheted próbáld meg a közelségét megszüntetni, hogy kevesebbszer lássad.

2018. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" Nem tudom,hogy ez szerelem vagy csak vonzalom."


Ezennel ünnepélyesen megígérem neked, hogy ha egyszer valóban szerelmes leszel, abban egy pillanatig sem fogsz kételkedni!

2018. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!