Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régen voltan nővel, ha elmondo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen voltan nővel, ha elmondom akkor csak magammal b**ok ki?

Figyelt kérdés

Mármint tényleg régen 3 éve úgy normálisan, azóta csak ilyen kalandok voltak mert mindig nálam sokkal fiatalabb lányokkal kavarodtam össze. Igazából nem szándékosan történt.


Valamikor csak leszopott egyik-másik, vagy én nem akartam többet.

Viszont olyan is volt akivel már nagyon akartam, de ő megijedt és ezért nem volt.


Most folyamatosan lehetne új nőm, de komolyan mondom hogy félek belekezdeni egy párkapcsolatba éppen ez miatt.


Nem tudom mit kezdenék hirtelen a dologgal...mivan ha azonnal rám akarna mászni? (tudom fura ez egy férfi szájából) de szerintem én most jelenlegi állapotomban elutasitanám.


Volt egy ilyen "páciens" de elkezdett taszitani, szégyen nem szégyen de megijedtem.


Néha úgy érzem mintha újra elkéne veszitenem a szüzeségemet :D


F**m kivan ha nem is adom a tudtára a következőnek, akkor mégis hogyan adjam a tudtára hogyha elkezdene sieteni számomra gyors módon :D hogy régen volt az a bizonyos lepedőhajtogatás?


Tudom nagyon vicces a kérdés, de tényleg nagyon zavaró.

Külömben sem úgy ismernek a környéken az emberek mint aki megijed egy pinától mert mindig volt nőm, és nem akarok magamra sem rossz fényt vetiteni.



Szóval hogyan kéne/oldanád meg ezt a kellemetlen szituációt? :D 25f


2018. márc. 28. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindegy mikor volt? Biciklizni se felejt el az ember.


Ne legy mar eletkeptelen.

2018. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod egy lánnyal, akkor szerintem beszéld meg vele őszintén. Ha nem tudsz őszinte lenni, akkor ne is akarj komoly kapcsolatot, mert szerintem ez lenne ott az egyik alapkövetelmény.

Egyébként nincs ebben semmi nagy dolog, az én mostani barátom, én előttem 2 évig nem élt egyáltalán nemi életet. Az első együttlétünk nem is jött össze, de aztán a másodiknál bizonyított.

2018. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!