Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan növeljem ag önbizalmam?...

Hogyan növeljem ag önbizalmam? Hogyan szerettessem meg magamat magammal?

Figyelt kérdés

Nem gondolom szépnek magam. Az alakommal vannak problémák, próbáltam tenni ellene, edzeni kezdtem, egészségesen étkezem. De... Még mindig semmi.

Nem tetszik a nagy orrom, a hajam és a szemem színe, nem tetszenek a kusza fogaim és az apró szám se. A fejem formája. A magasságom. A bőrtípusom. Egyszerűen nem tudom elfogadni magam.

Ez is okozza az önbizalomhiányomat. Végignézek legjobb barátnőmön... És elém tárul a tökéletesség. Ugyanolyan szép akarok lenni, mint ő. Szépnek akarom gondolni magam.

Mit tegyek, hogy elfogadjam magam és a fent említett kérdés szerint növeljem az önbizalmam?



2018. febr. 28. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj olyan dolgokat amit szeretsz és amiben jovagy mondjuk különbözõ sportok:futås.biciklizés.lovaglás.tenisz.kosárlabda.pinpong.úszá ilyesm.

Vagy könyv olvasás vagy rajzolás vagy kreativoskodj.Probálj több pozitiv dologgal körbevenni magad.Barátkozz pozitiv emberekkel vagy járj valami csoportos foglalkozásra ahol le tudod foglalni magad.Vagy ezek mellet beszélj egy pszichologussal aki segít abban hogy elfogadd magad :)

2018. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én festem a hajam és fogszabályzót csináltattam 30+ évesen, mert most tudom finanszírozni.

A bőröm olyan amilyen, nekem sincs bababőröm, ez van. Nem járok strandra.

Edzeni járok amikor kedvem van, ami ritka.

Van egy tetkóm látható helyen amit nem lehet eltávolítani, ez kb az egész hátralévő életemre rányomja a bélyegét.

A kulcs az igényesség.

Mindig csinos vagyok és tiszta. Tiszta és rendezett a hajam, a ruháim, ápolt a megjelenésem és illatos parfümöt használok.

Mások szép nőnek tartanak, és sokszor lehúznám magam a wécén.

Mert beleesem én is abba a hibába, hogy ránézek valakire és azt látom, hogy neki szép a bőre és nincsenek bőrhibái, nincs rajta tetkó mert az apja kiütötte volna a fogát (sajna nálam ez elmaradt). jó alakja van, jobban áll rajta a farmer, a felső, és azt kívánom bárcsak újrakezdhetném az életem, okosabban és megfontoltabban.

35n

2018. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!