Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért annak van szerencséje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annak van szerencséje akit hidegen hagy az ilyesmi?

Figyelt kérdés
Előre szólok harisnya mániás vagyok. Igen tudom, beteg egy dolog, de sajnos nem tudok ellene mit tenni, ha látok ilyen csajt az utcán, megnézem a lábait. A kapcsolatokban pedig nekem számít, h a lány akivel együtt vagyok mennyit visel ilyen ruha darabokat. Nem szakírók de apróság ami zavar. Főleg h tudja h nekem mennyire bejön. Persze nem várok sokat: pl télen nem kell szoknyában harisnyában/ conbfixben lenni, de pl a nadrág alá húzhat fel. Vagy csak zoknikent. Mindegy. Es akkor most az, amiért írtam: haverom összejött kb egy éve egy csajjal, rendszeres járunk közös társaságba es bár rosszul érzem emiatt magam, de mindig megbámulom a lábait. Persze nem feltűnően hanem csak h ne vegyek észre. Rendszeresen fekete harisnya zoknit húz fel a farmerjahoz, ráadásul világos színű a farmerja ami szintem bejön nekem. Namost ez a haveromat teljesen hidegen hagyja. Nekem baromira bejön. A korábbi barátnőimmel is jártunk társaságba stb de mikor megemlítettem h nem vennél fel letszi inkább harisnyát a garfieldos zokni helyett mindig az volt a válasz h majd legközelebb( meg hogy most csak ezért vegyek másik zoknit stb). A másik exemnek is pl mondtam nem egyszer h mennyire bejön a világos színű farmer, erre azt mondja h akkor örül neki, majd továbbra is másik színűeket vett. Tudom, ezek apróságok , meg igen, beteg vagyok, de mindenkinek van valami “baja”, nekem ez jutott.

2018. márc. 28. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert túlságosan akarod. Ez zavaró, olyan mintha nem őt, hanem a harisnyás lábait kívánnád.

Ha kicsit visszaveszel akkor örömmel fognak harisnyát hordani a kedvedért.

2018. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van de nem ezzel szoktam nyitni ismerkedekor, sőt inkább szégyellem. Aztán ha mar komolyabb a kapcsolat akkor mondom finoman h mi lenne ha ezt vagy azt venned fel.
2018. márc. 28. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, milyen nehéz megfelelő fazonú, méretű, kinézetű nadrágot találni? Attól még, hogy megemlíted neki, hogy tetszik a világos színű farmer, nem biztos, hogy rögtön találni fog egy olyat, és az se biztos, hogy neki egyáltalán tetszik ez.

A barátnőd helyében az is eléggé kiakasztana, ha elmennénk egy társaságba, és téged csak az érdekelne, milyen zokni van rajtam, és egész este csak azt bámulnád.

Oké, hogy van, ami jobban izgat téged, de ezt meghagyhatnád különleges alkalmakra, pl. kérd meg, hogy szex előtt/közben viseljen harisnyát. Így, hogy gyakorlatilag folyton te akarod eldönteni, mit vegyen fel, nekem is az jön le, hogy nem is a lány érdekel, csak a zoknija.

Egyébként teljesen mindegy, hogy fétises vagy-e, mindenkinek vannak preferenciái, de ettől még nem kapsz rá felhatalmazást, hogy minden nap te döntsd el, mit vegyen fel a másik.

2018. márc. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából hasonló helyzetben vagyok, mint Te kérdező. Szörnyen zavar engem is, de nem tudok ellene mit tenni, ez van, ezzel kell valamit kezdeni.

Én úgy szoktam "intézni" ezt a dolgot a partnereimmel, h szépen apránként adagolom, mégpedig úgy, h ha ajándékot veszek neki, mindig veszek hozzá egy harisnyát is. Aki alapból szeret harisnyát hordani azzal egyszerű a dolog, mert nagyon értékeli. Aki nem, az eeinte nem érti a dolgot, de 1-2 alkalom után általában rákérdeznek. Szerintem a rávezetés a legjobb taktika, mert ha alapból ezzel nyitsz, akkor sokan megijednek tőle, és hasonló reakciókat kapsz majd, mimt az előző hozzászólóktól. Egyébként ezt már én is megkaptam, h nem is őt, hanem csak a harisnyát szeretem. De ez hülyeség, mert ha csak a harisnyát szeretném, akkor annyi lenne, h bemegyek a boltba, veszek harisnyát, és elvagyok.... De ilyen sosem volt, nekem csak az a harisnya érdekes, ami a párom lábán volt. Vagy ha nem is a páromén, de minimum egy számomra vonzó csaj lábán. (Pl anno, mikor egyetemre jártam, és egyetemi buli volt, a legtöbb csaj csiniben jött, tehát volt rajta harisnya, persze buli végére sokuknak tönkre ment, és mivel a folyosón voltak a szemetesek, oda dobták ki őket, és volt, h 1-2-t begyűjtöttem amelyikről tudtam, h olyan lányé volt, aki nagyon bejött) De ilyen csak akkor volt, ha épp nem volt párom. Amikor volt, csak az ő lábai érdekeltek. Akkor is, ha épp nem volt rajta harisnya, de többnyire azért tiszteletben tartották ezt a mániámat, és legtöbbször a kedvemben jártak ezen a téren. Egyébként nem értem, mit kell ezen túlgondolni, h ha valakinek ilyen vágyai vannak nem mimden fekete vagy fehér, tehát szerintem az egy hülyeség amikor a csajszi azon agyal, h "biztos csak a harisnyámat szereti". Ez sztem kb pont ugyanolyan, mintha valaki szinte mindig akar análszexet is arról azt gondolnák, h biztos meleg...

2018. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3-as


Lehet h az írásomból úgy jött le h csak a harisnyát szeretem, pedig nem. Szeretem a barátnőmet (ha lenne) es csak elmondom neki h letszi inkább ilyet hozzon fel a pamut zokni helyett. Szerintem ez nem nagy dolog. Nem kell mindennap, de alkalomadtán ha mondjuk a hétvégén elmegyünk egy társaságba akkor ez meg mindig alkalmibb mint egy sima zokni. Annyira azért nem vagyok kóros mint a 4-es írta h begyűjtök használt dolgokat (bocsi tőled), de egy kapcsolatban ezek nem nagy dolgok. Ha a párom megker h inget vegyek fel, mert az jobban tetszik neki, akkor ez ugyanaz a szint szerintem. Akinek meg szépek a lábai, legyen rájuk büszke.

2018. márc. 30. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!