Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek miért van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek miért van ilyen szerencséje és nekem miért nem?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs barátnőm mar egy fel éve. Volt több kapcsolatom is de valami mindig hiányzott a tokeletesseghez. Ami lehet h másnak apróság viszont nekem sokat jelent. Van egy gyerekkori barátom akivel tényleg mindig mindent megbeszélünk. Nincs tabu, tehát a szexben sem. Neki volt nemrég az esküvője. Gyakran voltam náluk meg korábban is a korábbi exemmel is. Utána voltak naszuton majd mar itthon mikor átjött hozzam sörözni meg meccset nézni (ezt majd minden hétvégén csináljuk) kérdeztem h akkor na, naszejszaka? Csak úgy viccesen mert mar 6 éve együtt vannak. Es elmesélte h mikor a szállodába megérkeztek, épphogy leült a székre az újdonsült felesége meg úgy ahogy volt menyecskeruhaban odaterdelt elé es kielégítette. Hogy mennyire jo volt mar. Es ez csak egy sztori.. Az esküvőn láttam h a felesége combfixet viselt. (Sajnálom igen pocs vagyok de nagyon szexinek tartom az ilyet es tancnal a ruhája volt amikor annyira fellibbent h kilatszott). Nekem korábban sosem volt ilyenen egyik exemmel sem. Nem a naszejszakara gondolok. Tőlem megkaptak sok mindent mégsem sikerült olyan apróságot összehozni mint pl a spontán beoltozes es cummantas. Nem irigylem tőle, de én is egy ilyen beállítottságú nőt keresek. De miért nem találom?! 29f

2018. márc. 27. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg habitus kérdése, meg hogy milyen a libidója a csajnak. Belőlem ki se néznék, mégis ilyen beállítottságú vagyok, de nyilvan ez nem derül ki gyorsan a másikról. Ez nem mindig jo, mert nekem pl nagyobb a libidom mint páromnak, és azért emiatt lehetnek problémák is.
2018. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedül. A feleségem frigid, nálunk még szex sincs, nem hogy extrák meg letámadások. Full szar az élet.
2018. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lány vagyok, majd valaki megtalál :)
2018. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Válogass jobban a lányok között és simán találhatsz. Még tizenévesen egy kapcsolatban azt hittem, hogy küzdeni kell és megértőnek lenni. Az akkori lány elég visszafogott volt. Aztán rájöttem, hogy hé... Bármikor kaphatok extrábbat is. Utána jobban szűrtem szexuális kultúra terén is és woálá, találtam komoly kapcsolatokra is megfelelő lányokat.
2018. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 ha ennyire szar,akkor miért nem válsz el??!
2018. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat (azt hittem h az itteniek többsége kreten).
2018. márc. 28. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös. Mert annyira értéktelen senki vagyok, hogy úgy sem kellenék senkinek. A külsőm ultra gáz, nem vagyok kigyúrva, a fizetésem is csak nettó 260 ezer. Szerinted egy ekkora pancser kellene valakinek? Pontosan azt érdemlem, amit kaptam.
2018. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokunknak frigid a párja,sok a szexmentes házasság.Talán az újtól félünk,mi lesz ha elválunk.Valamit sokunknál gyerekek is vannak.

Az én párom is ilyen,szex és érzelem mentes a házasságunk és combfix sincs.

2018. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát társaim, én úgy éreztem megtaláltam életem szerelmét. Teljesen passzoltunk egymáshoz. Inteligens volt a csaj nagyon, teljesen egyezett a humorérzékunk, ugyan olyan filmeket szerettunk, gyonyoru is volt kozben a csaj. Teljesen egy huron pendultunk, imádtam a csajt, oda-vissza voltam tole. Tobb év után is udvaroltam neki, annyira szerettem. De a szex az fortelem volt vele. MInden számított neki, és nem tudta se élvezni, és nem is kivánta. Egy kezemen meg tudom számolni, o hányszor kezdeményezett az évek alatt. Tobb évig huztam, mert szerettem, de most én megléptem amit kellett, és szétmentunk, mert nekem ez így nem megy, hogy nincs meg a testi vonzodás, hiába van meg minden más. Nekem sem volt szerencsém. Magam alatt is vagyok, hogy mi lesz, hol találok még egy ilyen helyes, kedves, aranyos csajt, de bízok benne, hogy találok mégis, akivel a szex is passzolni fog.

Ugyhogy kerdezo, sokan vagyunk igy.

2018. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!