Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van köztetek olyan, aki csak azért váltott át pasikra, mert nem volt "szerencséje" a nőknél?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van párom (nő) de sosem akar cumizni,ezért keresek olyan pasit aki mindig megtenné....
2016. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen:s

de beletörődtem, hogy valszeg bi vagyok

2016. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a nőkből lett elegem,néhányan jól átvertek.Pasik közül pedig még egy sem.
2016. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Él először fiukkal voltam, és csak később jöttem össze a lányokkal. pár év után visszatértem a fiúkhoz. Jobban izgat és jobb a szex is a fiúkkal.
2016. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig a férfi mentalitás, lelkivilág vonzott.
2016. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hetero sosem lesz bi csak azert mert nincs szerencseje a noknel! Ahhoz kell bi hajlam.
2016. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen nincs.
2016. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem állította, hogy eredetileg heteró lett volna az illető, és úgy vált volna belőle bi vagy meleg. Én is valószínűbbnek tartom, hogy ilyen esetben adott valamekkora hajlam már kezdettől fogva. Az viszont ezek után valóban változhat idővel, hogy a férfiakhoz vagy a nőkhöz közeledik inkább az illető.


Nekem például a nők külsőre jobban bejönnek, szebbnek, vonzóbbnak találom őket. A férfiakkal viszont jobban kijövök, jobban megértem őket, míg a nőket valahogy sohasem sikerült, és többször csalódtam is bennük. Kezdetben csak lányokkal randiztam, egy idő után viszont már tudatosan inkább férfiakkal, és most is pasim van.

2016. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Én orálra keresnék pasit,mert a barátnőim soha nem szeretik. A fiúk állítólag ügyesebbek is :D

22/F

2016. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!