Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ekkora "szerencséje" van még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora "szerencséje" van még valakinek rajtam kívül? 😄

Figyelt kérdés

19 éves pécsi egyetemista vagyok, és eddig akárhányszor beleszerettem vagy megtetszett egy fiú, akkor egy idő után Kiderült róla, hogy nem meleg. Szinte mindegyik esetben voltak erre utaló jelek a fiúknál. Mármint, higy esetleg melegek is lehetnek, aztán jött a barátnő, stb 😢 ez az utóbbi időben 3-szor is megesett, volt amelyik fiuert 2 éven át epekedtem, de pofára kellett essek. A közelmúltban akadt megint egy fiú, koleszos szobatársam, és nála is ugyanaz volt, mint az előző két fiúnal...


Nagyon rossz így valaki felé nyitni is, mert ekkora "szerencsével" tuti megint hetero fiúba esnék bele... 😏 mással is van ez így?



2016. szept. 11. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

furcsa vagy nem, a lakosság igen döntő többsége nem meleg, se nem biszex.


van olyan 3 millió középkorú lakos Magyarországon amiből csak jó pár százezer talán ha meleg/biszex keverék, és ezekből is a jelentős része titkolja, elnyomja és ha még rá is nyomulsz, direkt egy nővel jön össze (biszex esetén), mondván hogy ez majd valamikor elmúlik.


Szóval röviden tömören, elég kicsi az esélye annak hogy egy számodra tetsző fiú, legalább biszex, ha nem is meleg. Szerintem nem ez a jó módszer a melegek közötti ismerkedésre, hanem inkább az, hogy olyannal randizol, találkozol, flörtölsz, akiről tudod, vagy legalább sejted hogy micsoda.


Erre pedig nem kevés társkereső oldal van. Élőben azért ezt elég nehéz és ritka is megtalálni.

2016. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
98%
Költözz Los Angelesbe es soha az életbe nem leszek single, ha csak nem akarsz az lenni. Egyébként személyes kérdés és megértem, ha nem akarsz ra valaszolni, de egyetem utan magyarorszagon akarsz elni vagy el fogsz koltozni?
2016. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
*soha nem leszel
2016. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát de miért nem alapból melegekkel ismerkedsz, akkor nem lenne kérdés, hogy az illető meleg-e vagy sem. :)
2016. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Van ám! És nem akarlak elkeseríteni, de még az is előfordulhat, hogy meleg valaki és mégsem akar veled járni...

Sajnos elég kicsi a választási lehetőség, főleg, ha valaki nem akar neten ismerkedni meg nem alkalmi szexet keres.

2016. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
97%
A világ döntő többsége se nem meleg/biszex? Hát ez nagyon nem így van. Sokat kellett kutakodnom a neten és akár tetszik akár nem, biztos vagyok benne hogy legalább a világ vele nem hetero, tehát 50% szét esik melegekre,lezbikusokra,biszexekre és aszexuálisokra. Ebből természetesen nagy részük titkolja vagy nem tudja magáról. Szerinted miért van egyre több coming out manapság? Az emberek kezdenek megnyílni...
2016. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!