Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fájdalmat okoztam handjob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmat okoztam handjob közben, ti mérgesek lennétek?

Figyelt kérdés

Nemrég kivertem egy fiúnak. Bár nem ez volt az első alkalom, nem vagyok valami profi még mindig és párszor véletlenül fájdalmat okoztam neki (a makkjánál). Természetesen azonnal többször is bocsánatot kértem és mondtam neki hogy nem volt szándékos. Még mindig bűntudatom van mert még véletlenül sem bántanám. Kérdeztem őt, azt mondja nem mérges meg semmi. De ti mérgesek/csalódottak lennétek?

Végül elment azért szóval annyira azért nem lehetett rossz, de akkor is.


2018. márc. 26. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nem hiszem, hogy angris lennék. Persze attól függ mekkora volt a pain.
2018. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
....hat enyemmel nem jatszanak
2018. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De hogy okoztál fájdalmat?

Megkarmolta vagy...?

Amúgy nem haragudnék, előfordul...

2018. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nehéz elmagyarázni, a hüvelykujjammal kicsit erősebben nyomtam meg, azt hiszem.
2018. márc. 26. 15:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Értem, ebben az esetben viszont miért nem játszotok olyat, hogy ő irányítja kicsit a kezed a kövi alklommal, hogy tudd, neki hogyan esik jól.

Szerintem ez minden pasinál más, van aki erősebben szereti, és van , aki nem, kb mint a csajoknál a csikló izgatása.

2018. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, hogy lehet úgy ahogy mondtad. Nekem volt olyan, hogy valahogy utaltam rá, hogy lehetne kicsit keményebben. A lány ezt úgy értelmezte, hogy tiszta erejéből le-fel rángatta és azt hittem elszakítja a fitymámat. Így tudom csak elképzelni a fájdalom okozást. Abban az esetben kicsit se voltam mérges. Még rá se mertem szólni igazán, nehogy rosszul érezze magát. Valahogy eltereltem a dolgot és abbamaradt. Szerintem sok nő és férfi sem meri megmondani konkrétan, hogy mit és hogy szeretne. Azt érzi, hogy ha nem találja ki a másik magától, akkor ő túlságosan zavarban van ahhoz, hogy szóljon. Én sem vagyok kivétel ez alól sajnos. Pedig én is várnék instrukciókat, ha nem csinálom jól. Pedig az előttem szóló jól mondta, hogy mind nagyon különbözőek tudunk lenni, különböző igényekkel
2018. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék mérges ha megismételné egy következő alkalommal de gyengédebben
2018. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem lennék mérges, elmondanám, hogy kicsit finomabban :) de engem általában nem zavar, ha szorítják kicsit :)
2018. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Az enyémet is kiverhetnéd, már csak összehasonlításként is. Hidd el, szólnék ha kezd kellemetlen lenni.
2018. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem haragudnék, de azért pár gyógypuszikát igényelnék rá... :)
2018. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!