Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szeretnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretnétek olyan kapcsolat, hogy párotok megengedi, hogy mással szexeljetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 23:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Milyen elfojtott szexualitás? XD

Igen, megnézek pasikat, a párom is nőket, és akkor mi van. Ha valami tetszik azt megnézem. Lehet egy kaja is szép, attól még enni nem akarok belőle. Lehet hogy tetszik egy dzseki, de hülyén nézek ki benne.

Ha a párom lefeküdne mással, elhagynám. Ha én lefeküdnék valakivel, a párom elhagyna. Nincs ebben semmi fojtás, erre van a mondás, hűséget fogadtam, nem vakságot.

De hogy hozzányúljak egy ku**a helyes sráchoz úgy hogy engem itthon vár valaki...hát menten össze okádnám magam. De ha még meg is tenném. Én mondanám el itthon hogy megtettem, vége van, szakítsunk.

DE! ez még mindig csak magán vélemény. Ez vagyok én, meg a párom meg még pár milliárd ember, meg vannak olyanok is mint az itteni kommentelők, akik néha kalandozgatnak, mert hogy sz*r 30 évig ugyanazzal szexelni. Hát oké, én semmi jónak nem vagyok az elrontója, de attól még nem vagyunk mi rabok, és éheztetettek. Csak nincs szükségem másra.

2018. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha már megnézed,vágysz rá.

Sőt,szerintem már fantázia szinten meg is volt a dolog az utca kellős közepén,akkor miről beszélünk?:)

2018. márc. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!