Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szeretnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretnétek olyan kapcsolat, hogy párotok megengedi, hogy mással szexeljetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 23:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert úgy érezném, hogy nem is szeret, ha ezt megengedi.
2018. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne szerethetné attól?


Az szeretet,ha megfosztasz valakit attól,amire vágyik?


Baromira nem egészséges,hogy 20-30-40 évig ugyanazzal a személlyel szexel valaki.

Sokaknak nem is megy,csak társadalmilag nem elfogadott,ezért suttyomban csinálják.

2018. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mert mire vágyik a párod utolsó? Arra hogy másokkal szexeljen és ne veled?

Én elhiszem, hogy vannak akiknek bejön a nyitott kapcsolat, de nem mindenki ilyen.

Azt az eszeveszett hülyeséget meg hogy ne egészséges fogalmam sincs honnan vetted, de ritka nagy baromság.

Nekem is van olyan képzelgésem hogy mondjuk párommal és másik sráccal vagyok együtt, de tudom hogy nem lehet. Ha lefeküdne egy másik lánnyal, akkor ott bennem valami eltörne, és nem tudnék vele maradni, ahogy ő sem velem. Tehát hiába vonzza őt a két csaj, engem meg a két pasi mondjuk, ha utána tönkre vágná a kapcsolatunkat. Egyszerűen nem működik, mi monogámok vagyunk, ennyi.

2018. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a monogámia híve , én engedném a páromnak, és nekem is be esik néha egy egy alkalom
2018. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az érthető,hogy az ember nem szül bárkinek gyereket.

De,hogy maga a szex mitől ekkora nagy dolog,hogy csak egy személlyel lehet,számomra felfoghatatlan.


Azért nem "egészséges",mert olyan,mint a táplálkozás,a változatosság öröme.


Szőke,barna,fekete.

Vékony-ducibb

Fiatal-idősebb.


Más és más élmény...

2018. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Amikor megnézed az utcán a számodra vonzó embereket,akkor bizony megtartóztatod magad,elfojtás.


Ezért nem egészséges.


A vágyakat ki kell elégíteni.


Persze ne menjen át függőségbe,nem a mennyiség a lényeg.

Majd ha 50 évesen rájössz,hogy 1 emberrel szexeltél egész életedben,majd akkor leszel depressziós,csak akkor már késő..

2018. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen szexeltem már pár emberrel, mindig kapcsolatban, vagy egyedülállóként alkalmi partnerrel. Nem vágyom rá, h más ffi legyen velem, most, hogy van egy, akit szeretek és jo vele. Nem értem, miért ne lehetne vele szexelnem csak az elkövetkező 20-30 évben (amig még fogok), miért kellene mást is kiprobálnom. Elötte kipróbáltam jo párat, annyira egyik sem volt nagy szenzácio, h arra vágyjak, h majd x év mulva az jusson eszembe, h de jo lenne más. Volt 8 éves kapcsolatom is, egyszer nem jutott eszembe más ffi, bem vágytam másra, csak a páromra. A változatodság pedig ez esetben nem egészséges, főleg, h nemibetegségek garmadát lehet összeszedni és továbboasszolni. Számomra ez a norma, és ez a jó érzés. Nekem baromira rosszul esne, magamból kiindulva, ha engedné, h mással legyek. Számomra a szabadság nem az, h azzal kefélünk, akivel akarunk. És valoban nem értek egyett a nyitott kapcsolat elméletével. Egy kapcsolatban a tisztelet, hüség is fontos, és ha már a mással valo szexre vágyunk, ott bajok vannak. Szerintem.
2018. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a kérdésre, nincs jó vagy rossz válasz. Egyszerűen mások vagyunk és mindenki másra vágyik... általában az ember igyekszik olyan párt találni akivel hasonlóak a vágyaik és ez így van jól. Voltam monogán kapcsolatban, ahol úgy éreztem hogy egyszerűen megfojt a másik. Zavart a folyamatos számonkérés, a hiszti ha hozzá mertem szólni egy másik pasihoz, az örökös féltékenykedés, pedig soha nem mentem félre. Ha a mostani párom arra kérne ne flörtöljek vagy feküdjek le másokkal valószínűleg megtenném neki, mert szeretem, de tudja, hogy ezzel kiölne belőlem valamit és olyanná változtatna amilyen nem vagyok. A szerelem és a szeretet között pedig hatalmas különbség van. A lényeg, hogy megértem azokat akik egy emberre vágynak, én is egy emberre vágyom igazán, de nálunk évi egy-két flört vagy kaland belefér.

#6-os voltam.

2018. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

" Egy kapcsolatban a tisztelet, hüség is fontos, és ha már a mással valo szexre vágyunk, ott bajok vannak. Szerintem."


A hűség egy börtön.

Van,aki felfüggesztve kapja,mások életfogytosan:D

2018. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én nem élem meg börtönként a hüséget, söt mi több, ha kapcsolatban vagyok, és az jo, és szerelm van, akkor nem is vágyom másra. Nekem ilyen az érezlmi intelligenciám és szerencsére a páromnak is.

Aki börtönként éli meg, az pedig nem volt még szerelmes, ami nem baj, és nyugodtan repüljön virágrol virágra. De számomra ez nem okozna testi és lelki kielégülést, mig a szerelem igen. Voltam már mindkét helyzetben, tapasztaltam.

2018. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!