Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szeretnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretnétek olyan kapcsolat, hogy párotok megengedi, hogy mással szexeljetek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 23:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
86%
Inkább kihagynám,nekem az nem számit kapcsolatnak,ha együtt vagytok akkor csak is egymással csináljátok,én is vagyok vele.:)
2018. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert akivel együtt vagyok, az kizárólagos.
2018. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Most is ilyenben élek, csak a párom nem tud róla :D
2018. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert nekem ez azzal egyenlö, h nem szeret. Akit szeretek, nem tudnám elviselni, h mással szexeljen.
2018. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem, ragaszkodok a monogám kapcsolathoz.
2018. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Engem a párom szerencsére soha nem láncolt magához. Úgy gondolom nagyon kevesen élik meg az igazi szabadságot a szerelemben. Nem is várom, hogy ezt megértsétek. De szerintem van abban valami nagyon férfias és vonzó, hogy olykor elenged, de pontosan tudja hogy mindig visszajövök, mellette bárkivel is flörtölök vagy belemegyek egy kalandba csak egy fiú marad az illető. Mert nekem ő az egyetlen férfi, őt szeretem, rá nézek fel és elég nagy az egója, hogy ezzel tisztában legyen.
2018. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem vágyom arra,hogy párkapcsolatban mással szexeljek.Nem véletlen vagyok párkapcsolatban :)
2018. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Én sokáig nem vágytam ilyen kapcsolatra. Amióta helyre állt az önbizalmam azóta viszont igen.

Az más kérdés h párom mögött nem tenném, csak úgy ha beleegyezne. Az más kérdés h gyakorlatban nem teszem. Viszont felmerült bennem vágyként

2018. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem. De sok megélhetési qrva van.
2018. márc. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagyok lány,de szerintem jó lehet egy ilyen kapcsolat,megfelelő bizalom mellett.


Nagyon taszítanak az olyan emberek,akik kiakarnak sajátítani másokat.

Ezek egy része persze még hűtlen is a másikkal(neki lehet,a másiknak nem).


Nyitottság,szabadság,bizalom,őszinteség.

2018. márc. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!