Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 éves koromig nem szexeltem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves koromig nem szexeltem. Elcsesztem a fiatalkoromat?

Figyelt kérdés

Nemrég beszéltem egy csajismerősömmel, aki azt mondta, hogy szerinte nem jogos, ha a fiúk elítélik az eddigi partnereiért, elvégre eddig nem volt hosszú távú kapcsolata, s mégsem élhet 3-4 évet szex nélkül.


Engem csak ez az utolsó félmondat ütött meg. Nyilván igaza van, ugyanakkor baromi arrogánsnak érzem a kijelentést (mégha ő nem is annak szánta), mert ő lányként nem tudja, hogy egy fiúnak van olyan, hogy egyszerűen nincs választása, még ha akarja sem. Az ő narratívájában akkor én nyilván elcsesztem a fiatal éveimet. Valóban így van? Eddig rengeteget háborogtam ezen, de most már egyfajta apátiába süllyedtem. Mondjuk nem tudom, hogy ha ma megtalálnám életem partnerét, akkor tudnék-e eleget szexelni ahhoz, hogy bepótoljam, ami eddig kimaradt. Van, ami szerintem nem pótolható.


Egyébként sokszor lett volna rá lehetőségem, de olyannal soha nem akartam lefeküdni, akivel hosszú távra nem akarok együtt maradni. A szüzességemet is csak úgy tudtam elveszteni, hogy elvetettem egy időre ezt a szabályt


2018. márc. 23. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
"Egyébként sokszor lett volna rá lehetőségem, de olyannal soha nem akartam lefeküdni, akivel hosszú távra nem akarok együtt maradni." ez a kulcsmondat, ami minden mást felülír a szövegedben. nem ítélem el az olyan típusú embereket sem, mind a barátnőd, aki "nem tudna élni szex nélkül", vannak, akiknek a puszta érzelmek nélküli szex is nagyon fontos, kb. lételem, meg hát más elvei vannak, nem annyira érdeklik az érzelmek..valakinek meg egyszerűen nem mennek érzelmek nélkül ezek a dolgok, és kész. többre vágynak, ez van. mindkét felfogásnak megvan az előnye, és a hátránya is. de annyit azért csak úgy csendben hozzátennék, hogy nem azzal van a gond, amikor valaki kapcsolaton kívül szexelget, hanem amikor ország-világ előtt felvág vele... például az osztályunkban feszt az a téma, hogy ki hol, mikor, kivel hogyan dug. max a barátaival megbeszéli az ilyet az ember, na de egy egész osztály előtt?? ahol azért bőven nincs mindenki mindenkivel olyan bizalmas viszonyban...lenyomják a torkunkon hogy a szex a minden, és aki nem csinálja, az gáz, holott ez nem így van, csak eltérő értékrenddel élünk, és pont. mindenesetre bárki bármit csinál, az az ő MAGÁNÜGYE keéll, hogy legyen. 19/L
2018. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én bi vagyok és még nem próbáltam ki a puncit csak csókig jutottam el. De izgatna a dolog, hogy egy lánnyal is dugjak amúgy.


27/F bi srác.

2018. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Amióta léteznek a fogamzásgátlásnak modern módszerei, azóta a szexualitásnak az emberi életben betöltött szerepe a közbeszédben és a gyakorlatban is túlértékelődött és épp úgy elszakadt más pozitív emberi kapcsolatoktól, vonzalmaktól, mint a kuplerájok világában.
2018. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

El. Persze. Te is tudod, bárki bármit magyaráz.


Más kérdés, hogy lehet, hogy 10 év múlva azt fogod mondani, ha visszanézel, hogy nem baj, megérte. Ez még simán lehetséges.


De a kérdésedre az a válasz, hogy igen. A fiatalságodat soha nem fogod visszakapni.


Persze ettől ne süllyedj apátiába, mert a jövőt viszont még nem cseszted el =) Az apátiával meg csak azt érnéd el, hogy az is ugrik.

2018. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónak. Hagyd ezt a süket dumát hogy úristen fiatal egyszer vagy meg minden blablabla.. Van aki idősebb korára az összes többi fiatalnál 1000x jobban k*rogat és ő a legjobb Fucker.
2018. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
4# ez hülyeség. nem mindenkinek olyan fontos, hogy "élvezze a fiatalságát", mint a nagy többségnek. vannak különleges emberek, akiknek nem a szex a minden, és úgy is megtalálják az örömet a fiatalságban, ha nem dugnak fűvel-fával, akármilyen hihetetlen. nem vagyunk egyformák, valakinek a szex az élet mozgatórugója, valakinek az utazgatás, valakinek a festés, valakinek a futás, és még sorolhatnám, kinek mi.....
2018. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó. Ott a pont.
2018. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

#5-#6 Az volt a kérdés, hogy elcseszte-e a fiatalságát szex téren.


IDŐSEBBként tényleg k*rogathat még, de FIATALKÉNT már nem. Ez attól még nem változik. És nem süket duma, tényleg csak egyszer vagyunk fiatalok.


Hasonlóan, lehet, hogy ő megtalálta az örömét X egyéb elfoglaltságban, de erősen kétlem.

"ő lányként nem tudja, hogy egy fiúnak van olyan, hogy egyszerűen nincs választása, még ha akarja sem." <== ebből baromira nem az érződik, hogy az ő életében az utazás, festés pótolni tudta volna a szexet. Akinek pótolja, az nem ír ilyet.

Azaz igen, el lett cseszve.

2018. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem azt kérdezte, hogy szex terén, hanem hogy ámblokk elcseszte-e a fiatalságát azzal, hogy nem szexelt. azért érzi úgy, hogy igen, mert a csapból is az folyik, hogyha nem szexelsz, gáz vagy... de mivel írta, hogy olyannal nem akar lefeküdni, akihez nem fűzik komolyabb érzelmek, csak egy kicsit kéne tudni szöveget értelmezni ahhoz, hogy átjöjjön, neki magának nem olyan fontos a szex, csak a társadalmi hatások miatt érzi ezt cikinek. ne sulykoljuk bele mindenkibe, hogy márpedig b sszon fűvel-fával, ha egyszer nem olyan beállítottságú...
2018. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy ma 40-50 éves embert arról, hogy mit hiányol ma a tizen-huszonéves korából. Biztos nem a szex lesz az első.
2018. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!