Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rámjött a falásroham, megette...

Rámjött a falásroham, megette 2 sor (6 kocka) csokit, elcsesztem az egészet?

Figyelt kérdés
Diétázom, de már annyira nem bírtam a nem evést, hogy rámjött egy kisebb falásroham. Egyébként még ezzel is a napi 1500 kcalban vagyok, csak nagyon rosszul érzem magam.. befolyásolhat ez bármit?
2018. márc. 7. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lépted túl a napi kalóriakereted, mi a probléma?
2018. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Vége, holnapra minden újra visszajön, amit eddig esetleg leadtál! Ha nem adtál még le semmit, akkor plusz 3 kiló.
2018. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelmeztetés, lesz még ilyen rohamod ha durva minuszban tartod magad hosszabb időn keresztül, nem véletlen hogy a fogyások többsége nem tartós és hónapokon belül a 90% visszahízik a kiindulási állapotra vagy még tovább
2018. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha néha megkívánom, akkor ehetek? Inkább, mint hogy falásrohamom legyen?
2018. márc. 7. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon parányi falásroham :)

Ha ettől nem kezdesz el félreenni, nem hinném, hogy különösebb hatása lenne bármire, már alapból, mert ha te lelkileg rosszul vagy miatta, az persze baj, de erről elsősorban nem az a pici csoki tehet.

Ha cukormérgezést kaptál tőle, azért vagy rosszul, akkor pedig legalább tanulsz belőle (elvileg. engem nem nagyon szokott meghatni ez, de azért visszafog valamelyest. túl kevéssé).

2018. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nassoltál mást, és belefér a kalóriakeretedbe, akkor semmi gond nincs a csokoládéval.

Én úgy fogytam le, hogy rendszeresen volt egy kis nasi, sózott tökmag, pillecukor (imádom) stb. A lényeg a mérték. 6 kocka nem a világ.

Eleinte amúgy én is nehezen álltam meg a nagyob nassolásokat, mert hozzá voltam szokva, hogy gépezés közben megeszek egy fél csomag sósperecet, de amikor megnéztem, hogy mennyit kellene mozogni a ledolgozásához, onnantól kétszer is meggondoltam, hogy megegyem-e. :) Lustább vagyok én annál.

2018. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pff, jó neked, ha nálad ez a falásroham. Nálam az minimum egy kakaós csigát jelent vagy egy egész tábla csokit...
2018. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne diétázz, életmódot válts, és akkor nem lesznek falásrohamok. (Báááár, mikor én is éheztettem magam a buta korszakomban, akkor nálam falásrohamkor kiettem a hűtőt kb, nem 6 kocka csoki) Edd, ami éppen jól esik, csak figyeld, hogy ne lépd át a kereted.
2018. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7: Márpedig az se valami sok, max. fogyáskor, de akkor is lazán beleférhet, embere, diétája válogatja. Még ha egy kisebb tepsi zserbó lenne, na, az már szerintem is durva. Néhányszor beállítottam már ezt a szintet, persze egy komplett nap után pluszban... Évi 1-2-szer beleférhet, ha muszáj, csak nem esik jól :)

De az ilyen kis pötty evéseken aggódás tényleg túlzásnak tűnik.

2018. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!