Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha elcsesztem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elcsesztem egy sráccal a dolgokat, aki álmaim pasija lett volna? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Ő lett volna számomra a tökéletes. Nehéz személyisége van, de pont ez volt az egyik, ami megfogott benne. Láttam bene kihívást, és ha egyszer közel engedi magához a másikat, akkor látni lehet, hogy hatalmas szíve van. Próbálkozott nálam sokat, de beleunt 2 hónap próbálkozás után. Ezután hidegzuhanyként jöttem rá, hogy folyton távol tartottam tőle magam miközben ő tepert. Ezután írhattam neki akárhány üzenetet, egyre se válaszolt, és talán már-már zaklatásként fogta fel a végén, mire letiltott. Mindennek már 4 éve, és nem tudom kvierni a fejemből. Folyton azon jár az eszem, ahogy reggelit készítek neki, ahogy elképzelem, hogy vitatkozunk, majd a végén kibékülünk és egymáshoz bújunk, stbstb. Egy srác se tudta velem feledtetni Őt. Nagyritkán találkozok vele, persze nem direkt csak látjuk egymást, de úgy tesz mintha nem ismerne. Ami perszen érthető. Volt valaki hasonló helyzetben ? Hogy felejtsem el?
2018. febr. 25. 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Én is 24/f és ő is
2018. febr. 25. 14:39
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

?????

Most komolyan????

A nagy francokat lett volna az igazi.

Azért gondolod ezt, mert enm történt semmi, és bele tudsz minden marhaságot képzelni.

Olyan meg csak a mesében van, hogy nehéz személyiségű, sérült stb, de majd az igazi meggyógyítja, a nagy francokat..

Nőlj fel, ismerkedj normális pasikkal, és az lesz majd az igazi, akivel 10-15 év kemény munka után sikerül összecsiszolódni, nem az, akivel az első 2 év tökéletes, amíg mindettőtöket a hormonok hajtják..

N

2018. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaza van az előzőnek, ebben a helyzetben nem te vagy a hibás, ezt nem te cseszted el. Aki a képzeletedben él és veled reggelizik az nem az a srác aki letiltott. Lépj túl rajta.
2018. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a leírás alapján én is egyetértek az első válaszolóval. Gondolom még nem voltál tök jó kapcsolatban, de elárulom: az nem ilyen.
2018. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom a tudatlanságodat,de némileg irigylem is hogy még hiszel a mesékben.Az igazi nem létezik.Az igazit nem keresni kell hanem kialakítani a másikban a számunkra,és magadban az ő számára.Ez sok munkát,törődést,beszélgetést,és kompromisszumot igényel.Az hogy te szingliként az igazit keresed,az annak a jele hogy te nem vagy az igazi!!!!!
2018. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Noj fel, ahogy irtak. Ennek semmi koze az igazihoz. Az, meg hogy leszartad, amikor irogatott a te hibad es magadra vess, hogy elszalasztottad a lehetoseget. Tul komolyan am sem erdekelhetted, ha ket ho utan mar le is tiltott...
2018. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam ugyanebben a szituban. Igaz itt csak kb 4hónapig nem ált velem szóba. De ugyanúgy letiltott stb... Nagyon hiányzott mindig... De egy idő után már kezdtem elfelejteni... És láss csodát utánna ő köszönt rám.😊😊😊
2018. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj. Jön majd más hidd el.
2018. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!