Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért használnak az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használnak az emberek ilyen dolgokat?!

Figyelt kérdés

Miért használnak az emberek:

-popperst.

-mindenféle anális játékot.

Szerintem poppers nélkül is el lehet lazulni,nem kiábrándító számotokra ha ezt a partneretek használná?

Az anális játékokat sem értem hiszen nem lenne jobb egy igazival csinálni mint egy műanyag darabbal?

Kinek mi a véleménye?


2018. febr. 14. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Poppeersről nem tudok mondani semmit, nem használtam.


De akik durván tolják ezt a játékszer dolgot azok valószinű azért használják mert egy emberi pénisz tul kicsi az igényeiknek, és akkor óriás 25 -50 centi közötti dolgokat dugnak magukba. valószinű azért kell a poppers is mert arra azért már el kell tudni lazulni.

2018. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igaz.

De vannak akik azért nem viszik túlzásba a mérettel szóval alap 20centinél megálnak.

És vannak olyan emberek is akik sima szexnél is popperst használnak, na de minek? Ha nemtud el lazulni a partnere tarsasagaba akkor ne csinaljak szerintem.

2018. febr. 14. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudhatod hogy egy ember mögött mi van. Ha van rá oka popperst használjon. A szex játékok azért mert pl én se fekszek le mindenkivel viszont vannak szexuális szükségleteim.
2018. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Poppersről nem tudok nyilatkozni.

Műpénisszel szerintem semmi gond nincs, ha vágysz a passzív szerepre, de nincs partner, akkor elég jó alternatíva.

2018. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A poppersnél annyi a helyzet, hogy sok passzivnak nagyon nehezen megy az ellazulás(legyenek azok stresszes okok, vagy csak nagyon makacs záróizmok), és ilyenkor nincs más megoldás, hogy fájdalommentes legyen az egész. Persze, van akiknek megy az ellazulás anélkül is(szerencsések is vagyunk), de ez nem mindenki.


Anális játékokat pedig vagy azért használ az ember mert magányos(persze, jó lehet egy valódit használni, de nem mindig van arra lehetőség), vagy pedig mert izgatja őket vagy az aktivot az ilyenek használata. Ezt ugyanúgy nem lehet megmagyarázni , mint egy fétist. Egyszerűen csak igy van és kész.

2018. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel a pénisz nem érdekel, de egy vastag és hosszú dildó annál inkább. Popperst nem használtam, kemikáliákat lehetőség szerint kerülöm.
2018. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Popperst sose használtam, szóval nem tudom, nekem anélkül is megy az ellazulás.

Anális játék meg kifejezetten izgató tud lenni, nem mindig van partnerem, de ha vágyok rá, előveszem, és hajrá. :)

2018. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!