Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretőből szerelem ha ő nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből szerelem ha ő nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
3 hónapja jöttünk össze a szeretőmmel a munkahelyemen amikor a párkapcsolatom eléggé se veled se nélküled kapcsolatban telt.A szeretőm kezdeményezett holott tudja hogy volt/van párom de ugye nem úgy indult hogy bele szeretek és nem is akartam elmondani neki de ma délelőtt együtt voltunk és ahogy a nyakam harapdálta és csókolgatott aktus közben elszóltam magam hogy szeretlek.Egyből abba hagyta és mondta hogyha így érzek akkor inkább hagyjuk az egészet mert ő velem rohadt jól érzi így magát de komolyat semmiképpen nem akar mert nem szeretne csalódni bennem (nem mondta ki de szerintem attól fél hogy megcsalom) majd megbeszéltük hogy csak szex semmi más és nem komolyan mondtam hogy szeretem majd folytattuk az aktust de már nem éreztem jól magam közben hiába tett meg mindent.Nem rég jöttem el tőle és úgy gondolom hogy nem kellene nekünk többet találkozni, de viszont szeretem, olyan jó volt eddig vele minden. Mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben? 24n
2018. márc. 17. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A srác korrekt volt megmondta hogy csak sgexet akar tőled így érzi magát kellemesen a társaságodban. Ezzel hogy "nem mondtad komolyan" magadat is be akartad csapni mindván menteni a menthetőt. Szerintem engedd el mert ebből nem lesz semmi csak a saját szivedet károsítod meg.
2018. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Keress egy olyan pasit aki szeret téged, aki nem csak szexuálisan ki használ, akivel minden jó neked a szex is és az együtt töltött idő, akivel olyan jól érzed magad, hogy egyszerűen kívánod, vágysz a társaságára, aki mellett nem tudsz rá sem nézni más pasira és gondolni sem más pasira, de főleg olyat aki mindenzt viszonozza is neked korlátlanul.


33/F

2018. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"komolyat semmiképpen nem akar mert nem szeretne csalódni bennem"

Ez egy ócska duma, rád hárítja a felelősséget, pedig ő ugyanúgy ludas a dologban, hiszen ő kezdeményezett. Szimplán arról van szó, hogy csak szexre kellesz neki.

Egyetértek veled, engedd el, és keress egy normális fickót!

2018. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem holnap beszélek vele hogy zárjuk le ezt az egészet.
2018. márc. 17. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit megbeszélni vele, szimplán csak ne keresd. Mit mondanál neki, hogy neked nem pálya az, hogy továbbra is csak szeretője legyél?


Pont azért nem értékelik a férfiak szeretőiket, mert jellemzően méltóság nélkül kapaszkodnak. Meg akarnak olyan dolgokat is beszélni, amikor nincs mit.


Erre jó példa, hogy vannak olyan barátaim, akik elvált emberként is volt feleségük méltóságát tisztelik (egy félrelépés miatt is önérzetesebb nők dobták férjüket, úgy is hogy sokkal nehezebb lett mindenben életük), szeretőikről meg nyíltan megmondják, hogy nem tartják őket túl nagy jellemnek.


40F

2018. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!