Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem lett volna jó a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lett volna jó a szex akkor szakítás után még le akarna velem feküdni? Azt állítja ha akar mással is le tud

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal egy hónapig, szakított, azóta nèha kimegyünk lógni együtt és általában le is fekszünk egymással. Ez kihasználás bármelyikőnk részéről? Én szerettem őt de már egyre kevésbé érzek vmit, beérném már egy ilyen kapcsolattal is vele. Mostanában nem szeretne barátnőt. De a haverjai elött is meg ha ketten vagyunk is nagyjából úgy bánik velem mint ha a bnője lennék.

Csak kihasznál ameddig jobbat le nem tud fektetni, vagy kapcsolatba nem tud lenni azzal? Vagy valóban jó neki velem a szex?

18/l 20/f



2017. máj. 24. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Az exeddel összejönni olyan, mint zuhanyzás után felvenni a szennyest.:-)21/L
2017. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Ő részéről mert ki használja hogy szereted még ha csak kicsit is így rendszeresen megdug. De ha nem lett volna jó a szex lehet hogy nem mert olyannal miért csinálja akivel nem volt jó. Veled az volt és dob egy lapattal hogy még érzel iránta így gyakorlatilag bármikor az ágyba tud fektetni és mindig megfog kapni Téged mert az érzelmeid a gyengeséged!!!
2017. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ne viccelj már,úgy kihasznál vagy inkább használ ,mint a huzat.Egy igazi nőnek van tartása és önérzete,ilyen dolgokba nem megy bele.Szedd már össze magad!
2017. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A szex szerintem jó neki veled. De nincsenek érzelmei ezért nem akar járni veled. De értem hogy te miért nem tudsz nemet mondani, mert téged az érzelmeid vezérelnek. Ez nagyon tud fájni
2017. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szexre egy nőnek is szüksége van és nem tudok akárkivel össze feküdni. Belőle már nagyjából kiszerettem de vonzalom az még van mind a kettőnk részéről. Ennyi erővel ha mással fekszek le kapcsolaton kívül (mert most én sem akarok kapcsolatot) akkor az is kihasznál..
2017. máj. 24. 08:28
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván jó volt veled a szex, nem is kérdéses.

És a másik kérdésedre is igen a válasz, kihasznál, amíg jobbat (?) mást nem talál.

Ha igaz, hogy egyre kevésbé érzel iránta, akkor nyugodtan maradjatok ebben a kapcsolatban, ami jó, azt kár lenne eldobni.

Nekem egyedül az szúrt szemet, hogy egy hónapig jártatok. Mi az, időtartam? Meg sem ismertétek egymást!

Igen, kihasználás, mindkét részről, de semmi baj ezzel, amíg elfogadjátok, és nem okoz lelki gondot. Az a gyanúm, hogy nagyon fiatalok vagytok (15? 16?), nem veszítetek semmit. Azért azt tudnotok kell, hogy a szerelem megsokszorozza a szex élvezeti értékét. (Legközelebbre...)

2017. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írta hogy 18 és 20 évesek
2017. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen gáz, használja a lyukadat, ingyen és bérmentve. Kényelmes neki. Ha neked ez elég, az a te szellemi és érzelmi szintedet mutatja meg. Nőjj már fel 18 évesen!
2017. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

nem biztos, hogy jó veled a szex (ezt ne értsd félre, lehet jó vagy, csak lehet nem találtok egymással)


Csak saját példa:

Volt egy kalandom és egy óriási csalódás volt szex terén, elkönyveltem életem legrosszabb szeretkezésének. És múlt héten kaptam a csajtól egy emailt, hogy miújság... Az idő és a kanosság kicsit elfeledteti velem a rossz élményt, tudom, hogy rossz volt, még mindig őt könyveltem el legrosszabbnak, de valahogy nagyon csábít a szex, még így is.

2017. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyrészről ez kihasználás, hiszen élvezetet kap és azon kívül, hogy kielégít semmi mást nem kell adjon neked.

De ha ez kölcsönösen jó akkor nehéz igazi kihasználásról beszélni, főleg ha te sem vagy már belé szerelmes, és csak élvezed a szexet vele baráti alapon.

Az viszont biztos, hogy amíg nem talál olyat akivel járna addig te ott vagy neki szükségletei kiélésére, de mint mondtam ez rád is igaz.

És ha nem lett volna jó a szex akkor valószínű nem járna vissza hozzád. :)

2017. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!