Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem lett volna jó a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lett volna jó a szex akkor szakítás után még le akarna velem feküdni? Azt állítja ha akar mással is le tud

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal egy hónapig, szakított, azóta nèha kimegyünk lógni együtt és általában le is fekszünk egymással. Ez kihasználás bármelyikőnk részéről? Én szerettem őt de már egyre kevésbé érzek vmit, beérném már egy ilyen kapcsolattal is vele. Mostanában nem szeretne barátnőt. De a haverjai elött is meg ha ketten vagyunk is nagyjából úgy bánik velem mint ha a bnője lennék.

Csak kihasznál ameddig jobbat le nem tud fektetni, vagy kapcsolatba nem tud lenni azzal? Vagy valóban jó neki velem a szex?

18/l 20/f



2017. máj. 24. 07:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Gratula. Mind szellemi, mind érzelmi szinten egy guminő szintjén állsz. És kb annyit is érsz a srác számára.
2017. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!