Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért szexelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szexelnek gyakran zokniba?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert fázik a lábam.
2018. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Tavasz van, nem tél.
2018. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Mikor vetkőztetjük egymást, tök alap hogy lehúzom a lányok lábáról a zoknit is. Még soha egy sem szólt miatta. Ezért nem értem a kérdést.


Amúgy is inkább a férfiakkal kapcsolatba van ez a (létező) sztereotípia, hogy ők szexelnek zokniban.


25/F

2018. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

mert hideg van és fázik a lábam


nyáron biztos nem fogok zokniban szexelni :D

2018. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem fázik a lábam, ellenben baromira hideg, és tud kellemetlen meglepetésként szolgálni a barátomnak:D Nyáron tök mindegy, de amikor alapból hideg az idő, inkább nem veszem le a zoknit.
2018. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Jó kis savanykás lábszagú zoknis szuka. :DDDDDDD
2018. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egészen egyszerű: ha fázik a lába, akkor az zavarhatja, és nem tud az élvezetre koncentrálni rendesen. Másrészt van valami szexi abban nekem is, ha néha-néha marad rajta ennyi ruha.


Nem szeretem a kettős mércét, de igaz, hogy a pasiknál sztereotípia ez, és szerintem is gáz, ha valaki kényelmességből magán hagyja. Talán azért, mert férfiként tudom, hogy szex közben mi aztán a legkevésbé sem arra figyelünk, hogy fázik-e a lábunk, mert jó eséllyel más testrészek kötik le a figyelmünket.

2018. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!