Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik pénzért szexelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik pénzért szexelnek van párjuk?

Figyelt kérdés

Miért kezdték el reménytelennek látják a helyzetet Magyarországon?


[link]


Ha összejött a lóvé lakásra vagy egyetemre abbahagyják?


Legalább ők meg tudják alapozni az egzisztenciájukat..?


2018. febr. 13. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Van pàrjuk de abbahagyni halott ügy.Megszokott színvonalat leadni egyik se teszi.
2018. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ilyen ismerősöm.. illetve volt. Tönkrement bele. Neki már nincs sok hátra, meg fogja ölni magát, csak idő kérdése.


Apuka elhagyta.. Deviza beütött, anyuka nem bírta. Szülői háttér nulla.. Gyereket elvették tőle, kiment, hogy lehúz pár évet és összerak annyit, hogy itthon kezd valamit.

Aztán későn eszmélt, hogy ezt nem bírja feldolgozni.. megerőszakolták, megverték... De tűrte, csak közben drogos/piás lett.


Hazajött, perre ment a gyerekért, kiderült a drog és a pia (amiről nem tudott lekattanni) gyereket nem kapta vissza, azóta még durvább a helyzet. Mondom nem sok van már neki. Sajnálom őt. De nincs visszaút.

Két élet ment rá.. megérte? Nem hinném.

2018. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Na de nem mindenkinél ilyen tragikus a helyzet remélhetőleg.


Amúgy hányingert kapok hogy itt tart az országunk hogy ennyire kinyírtak minket.

2018. febr. 13. 22:15
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
akkor tipli innen kérdező,gond megoldva.
2018. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Án már abbahagytam régebben úgy válaszolok.

De amikor vsináltam akkor is volt párom analkül nem ment volna én is vagytam a gyengedsegre a szeretetre.

Mondjuk én nem lakásos meg utcai voltam hanem feldobtam hirdetést hogy támogatót keresek és akkor 4-5 pasival összejöttem.

Meg volt egy csaj akivel 3 ast hirdettünk kb ugyanígy.

Egy lakást össze tudtam hozni belőle nem éltem luxus színvonalon.

Aztán beleszererettem egy pasiba mellette már nem lett volna szívem hozzá lelkiismeretfurdalásom lett volna, hozzámentem.

Nem dolgozom, eltart havi 800 at keres és van 3 lakásunk.

Viszont sajnoa baba nincs évek óta próbálkozunk.

Sajnos volt egy abortuszom pályafutásom elején én ezt gondolom hogy ez miatt.

Őszintén én már bánom azt az életet amit akkor éltem,

2018. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4es Tipli? Mi? Te idióta. Ez a megoldás? És tiplizzen az olyan senkiházi is mint te


Tiplizzen az sok tolvaj tetű aki politika címszó alatt szétlopta az országot szégyen hogy kint kell meg keresni az embernek a megélhetésre valót..

2018. febr. 13. 22:26
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem nagyon sajnálom talán még lehet babátok.


De hogy lett gyerek akkor nem védekeztél?

2018. febr. 13. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
A pályafutásom legelején úgy kezdtem el hogy vidéki lányként pestre jöttem dolgozni. Amit kerestem abból nem tudtam lakást stb fizetni vidéken semmi munka hitelek nagy szegénységből jóttem. Szerelmes lettem egy férfibe aki lakhatást biztosított vele kivevéveses módszerrel védekeztünk. Aztán mikor kidobott kezdtem el ezt a hirdetősdit.
2018. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát elég szemét egy ürge lehetett de legalább találtál egy rendes férfit végül.

Remélem sikerül minden amit terveztek.

2018. febr. 13. 22:45
 10/13 anonim ***** válasza:
A baba már szerintem nem mert lassan 40 vagyok. Minden más igen. És sajnalok mindenki aki ebből él, sajnálom a vv fannyt is hogy járt szegény ahhoz képest én még összetehetem a 2 kezem. Sajnos a muszály nagy úr. Én akkor nem tudtam kivárni a 6 hetet abortusz utan mert a pasi abortusz előtt már kidobott az utcára a terhesség miatt.
2018. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!