Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig várnátok egy lányra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok egy lányra?

Figyelt kérdés
20 év felettiek? Ha szűz és ha már nem?
2018. márc. 12. 01:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, bármeddigesek, hogyha a csaj mondjuk négy hónap együttlét után szól, hogy ő mégsem érzi úgy a dolgokat, szerinte nem illetek össze, nem sikerült szerelembe esnie, stb. Négy hónap elszúrt idő az életedből, ami soha nem jön vissza.


Nem ismerkedtem még 20 év feletti szűz lánnyal. Nem szüzeknél általában 6-8 randi/1 hónap szokott lenni. Egyszer vártam egy lányra kb 1,5 hónapot, de csak mert olyan nagyon élveztem a társaságát tényleg.


Amúgy az meg elég szomorú, ha olyan a nő, hogy nem szeret szexelni (=sok-sok hónapot várna).

2018. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, bármeddigesek, hogyha a csaj mondjuk négy hónap együttlét után szól, hogy ő mégsem érzi úgy a dolgokat, szerinte nem illetek össze, nem sikerült szerelembe esnie, stb. Négy hónap elszúrt idő az életedből, ami soha nem jön vissza."

Lehet így is értékelni, de akkor nem szex terén, hanem az egész párkapcsolat terén. A szex ebből egy dolog.

2018. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem várnék, hanem szépen lépésről-lépésre haladnék. Ha folyamatosan vészfékezne, akkor meg venném, hogy nem vagyok pálya neki.
2018. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6%

Semennyit.

Eleve röhej, hogy mi ez hogy én hónapokat várjak? :D

Full hülyének nézik a nők az ilyen palikat, szánalmas.

A nő meg a férfi is.

2018. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%

14:


"Full hülyének nézik a nők az ilyen palikat, szánalmas."


Én is ezt érzem. Őszintén mondom ezt, bántás vagy vicc szándéka nélkül.

2018. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy van még józan ember a világon :)
2018. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg látom, hogy van értelme várni.
2018. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

Ismerek lányt, akivel akár házasságig (az legyen mondjuk 1,5 év), mert tudom, hogy neki ez fontos, és érne nekem annyot az a kapcsolat, a társasága, hogy várjak.


Más esetekben 1-2-3 hónapig. De legalább 1.

2018. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad sokat várni! Sok időt veszít az ember!
2018. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%
ha teljesen belezúgok és nagy a szerelem, akkor akármeddig. Persze egy idő után sürgetném, főleg ha gyereket akarnék vagy hasonló
2018. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!