Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig várnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várnátok egy lányra hogy legyen szex?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
addig amíg be nem adja a derekát, de közben lenne más is :D
2015. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
1 hónap nagyon max.
2015. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Max 1 hónap. Nem szűz lányról beszélünk, nyilván. De az egy hónap is olyan, hogy majd megőrülök már...
2015. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
ajajj röpködnek ám az őszinte válaszokért a piros kezek!
2015. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Kíváncsi lennék, miért nem hasznos a válaszom, ha arra volt a kérdező kíváncsi, hogy mennyit várnék, én meg leírtam őszintén? Menjetek ám a...
2015. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Most a lány számít vagy a szex?

Szexre nyilván nem sokat várnak az emberek...

Aki meg szerelmes, az elég sokat is ki tud bírni nélküle.

Persze van különbség aközött, hogy a lány csak provokálni/büntetni kívánja ezzel a másikat, esetleg a közvélemény miatt nem akarja még beadni a derekát vagy aközött, hogy neki tényleg több idő kell, hogy megbízzon a másikban és/vagy még éretlen a szexre - ezért is értelmetlenség volna erőltetni.

Az őszinteség jó dolog, csak az a baj, hogy a való életben kevesen tudják így kerek-perec megmondani a másiknak, hogy mit akarnak tőle. Ehelyett megy a gusztustalan érzelmi zsarolás "ha nem teszi meg, elhagyom", és hát a végterméke: összetört szívű kis 13 évesek, már(!) rossz szexuális tapasztalatokkal.

Érdekes amúgy, hogy fiúkra sosem kell várni... :)


(Ja, és én nem pontoztam le senkit az előző válaszolók közül, csak hozzátenném...)

2015. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen az örökkévalóságig, ha kell, hiszen engem a lélek ami érdekel.-----> na ide a 100%-ot xd
2015. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ennek időpontját teljes mértékben a lányra bíznám. Várni tudni kell.

Bár azért ne hajnali 3-kor jöjjön rá.

2015. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Életkortól és tapasztalattól függ, szerintem.

Engem szűz lány koromban többször is elhagytak amiatt,mert nem akartam a 2-3. randin. Persze tudom, csak azt akarták. De azért kellemetlen élmény volt, én kis h.ülye, jól beleéltem magam. 19 évesen viszont volt egy srác, aki nem sürgetett, vele én akartam 1 hónap után.

Most meg már én mondom azt, hogy max. 1 hónap.

Egy felnőtt párkapcsolatnak a része a szex, persze a szerelem, az más kérdés, ahhoz jobban meg kell ismerni egymást, szóval arra nem várnék. Viszont ha már látom, hogy megbízható, és nem csak arra kellek neki, akkor már én is akarom. Sajnos nem életbiztosítás, mert volt olyan pasim, akivel 1 hónap után feküdtem le, aztán simán kidobott. Pedig azt hittem, aki csak szexet akar, az vagy megkapja 1. éjjel és utána lép le, vagy lelép nélküle is. De ez a szabály is borult.

2015. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
5-ös én NEM pontoztalak...
2015. szept. 1. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!