Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó a szűz lány vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a szűz lány vagy nem?

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvasom, hogy a pasik nem szívesen vannak szűzzel. Miért? Ennyire bénák vagy kényesek? Nagy nyűg egy szüzet betanítani?

2018. márc. 9. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretek foglalkozni velük. Volt is kapcsolatom már szűzzel, és szeretnék is még!
2018. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mádár0218 ***** válasza:
75%

Egyértelműen jó, mert ha normális csak akkor adja oda a szüzességét ha megbízik az adott emberben.


Kényesnek, kényes nagyon oda kell rá figyelni az első alkalomkor, nekem ezzel nincs semmi bajom


Nem nyűg szerintem ami így gondolja csak farka viszket és baszni akar

2018. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Hol olvasod ezt rengetegszer? Nézd meg az ilyen kérdéseket csak itt GYK-n! Minket nem zavar. Nőket zavarja a fordított helyzet. A férfiak megértőbbek. Én simán lennék egy szűz lánnyal, bár valahol rettegnék is tőle. Fogalmam sincs, hogy kell bánni velük, mennyire érzékenyek, mennyire ijednek meg, stb. De ettől függetlenül megpróbálnám, ha normális a lány. Mert ez a legfontosabb szempont, nem a külcsín. Az, hogy szűz, vagy nem szűz az már lényegtelen. Egy szűz lány elképzelésem szerint még jobb is lehet mint egy mai nem szűz. Kevésbé önző és odaadóbb lehet.
2018. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom ki hogy van vele!!!Lehet hogy nyűg,sok türelem és megértés kell hozzájuk de én eut szetetem. Lehet kicsit ügyetlenek,zavarban vannak és nembiztosak magukban,de ennek is megvan a maga vatázsa. Én imádom a szűz lányokat.Nem érzem nyűgnek segiteni,tanítani,türelmesnek lenni hozzá,nekem ez bejön.
2018. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom ki hogy van vele!!!Lehet hogy nyűg,sok türelem és megértés kell hozzájuk de én ezt szeretem. Lehet kicsit ügyetlenek,zavarban vannak és nem biztosak magukban,de ennek is megvan a maga varázsa. Én imádom a szűz lányokat.Nem érzem nyűgnek segiteni,tanítani,türelmesnek lenni hozzá,nekem ez bejön
2018. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Igy akartam írni,de a telefonom nem!!!
2018. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%

Lehet jó is.. és lehet rossz is.

Jó ha kíváncsi, és bátor valamit büszke a testére.

Rossz, ha zárkózott, és szégyenli magát vagy nem fogadja el a saját testét.

2018. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket! Szívesen tanítok és türelmes vagyok.
2018. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!