Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó a szűz lány vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a szűz lány vagy nem?

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvasom, hogy a pasik nem szívesen vannak szűzzel. Miért? Ennyire bénák vagy kényesek? Nagy nyűg egy szüzet betanítani?

2018. márc. 9. 09:47
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
35%

Az egyik csak a szexuális része. Ugye berántjuk, aztán nem is szűz, ez a varázslat illékony. Utána, hogy ügyes lesz-e az ágyban, vagy sem...Tanítgatni meg sok embernek nincs türelme, nemhogy szüzet, egy tapasztaltabb, nyitott nőt sem.


Én inkább a párkapcsolat része miatt kerülöm a szüzeket. Eddig akármennyi is volt, mind félrement, hogy kipróbálhasson egy másik faxt.


28/F

2018. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Könnyen beleszeretnek az emberbe. Nekem ez nem

Kell...

2018. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Annyiból jó, hogy úgy tanítod be, ahogy neked jó.

Viszont idővel izgatni fogja más is.

2018. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
En a baratommal veszitettem el a szuzessegem. Sosem csaltam meg de miutan lefekudtunk nagyon sokat bizalmatlankodott hogy elobb utobb megfogom csalni mert nekem o az elso es majd mas hapsival is kiakarom probalni. Mar majdhogynem a szakitas szelen voltunk emiatt. De megtudtunk beszelni mindent. Aztan mas okbol de szakitottunk par honap mulva es akkor elmondta,hogy amugy bena voltam az agyban semmi elvezetet nem nyujtottam neki sokaig nem vagyok jo az agyban soha tobbet nem kezd szuz novel es abban sem biztos hogy amugy huseges voltam hozza. Kozben soha senkire nem neztem rajta kivul es nem erdekelt mas ferfi. Tehat ilyen is van. Nagyon leepitette az onbizalmamat. Igazabol mar az elejen is keves volt. Mivel 21 eves voltam amikor elveszitettem a szuzessegem. Akikkel elotte ismerkedtem sracokkal azoknak csak nyug lettem volna vagy hogy biztos sokat kene varni. Pedig nem..legalabbis a szex nalam 2 honap utan tortent meg ami szerintem egesz jo dolog igy es nem volt tervezett. De rengetegen kikosaraztak amiert szuz voltam. Volt akivel mar regota ismerkedtem tobbszor is elhivott randizni es amikor mondtam hogy szuz vagyok es nem volt meg senkim..akkor tatva maradt a szaja aztan mondta hogy oohh bocs de en nem akarok tanitgatni senkit stb. Nagyon szegyelltem hogy szuz vagyok es nem mertem senkinek se elmondani mar. Aztan most meg megint mas okokbol de kaptam egy pofont mert sz@@r vagyok a szexben. En inkabb nem is szeretnek tobbet szexelni. Nagyon megalazva ereztem magam es azota is probalom magam meggyozni hogy de olyan rossz nem lehettem. Hiszen mindig probaltam a kedveben jarni es aktiv voltam nem egy fa darab.
2018. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
jó a fa**omnak!
2018. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

élvezettel tanítom, vezetem be ebbe a csodás világba.

40/F

2018. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%
Jó a 15-16 max. 17 éves szűz lány. Idősebben ha szűz, akkor borítékolható, hogy komplexusosan áll a testiséghez, pl. mert vallással fertőzött.
2018. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem őket. Szívesen vagyok tanító bácsi.
2018. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Nekem egy álmom,soha nem voltam még szűz lánnyal.
2018. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%
Jó dolog is, nekem viszont volt ilyen és olyan tapasztalatom is: egyik nagyon belémzúgott, a másik meg annyira beletanult, hogy kíváncsi lett, hogy mással is olyan jó- e. Manapság már nem szívesen kezdenék szűzzel.
2018. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!