Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexualitás fiatalon? KOMOLY...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitás fiatalon? KOMOLY VÁLASZOLÓK 18-25 évig!

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Mint a topik címe is mutatja ez most sajna "korhatáros", ugyanis kíváncsi vagyok arra, hogy a korosztályban mi a normális szexuális élet. Tudom, mindenkinek más a normális! Viszont ha leírom a problémámat, érteni fogjátok a kérdést. Jómagam 25, feleségem 24 éves. 2 éve vagyunk házasok, 5 éve alkotunk egy párt. Van egy 2 éves kisfiunk, saját házunk, mindenünk.



Nincsenek nagy gondjaink, leszámítva a szexuális életünket. Én az a fajta, hűséges srác vagyok, aki a párját semmi pénzért nem csalná meg, még ha vágyait ki sem élheti, de kezdek ebbe beleőrülni. Véleményem szerint a jó szex része a szabadság, az egymással törődés, a testnedvek ,a szopás,nyalás,csók...egyszóval szerintem a szex mocskos...ha jól csinálják.



Ehhez képest nejem a prűdség megtestesítője...de komolyan, szerintem róla definiálták a fogalmat. Nem szeret szopni, de nem tudja miért. Ha előjátékként nyalom...vagy bármikor, nem csókol meg utána, mert undorító, de nem tudja miért. Utálja az ondót (nem élvezek szájba, azt megértem!), de nem tudjam miért. Sosem kezdeményez, de nem tudja miért. A szex neki annyi hogy én bedugom, mozgok, elmegy, ha én hamarabb csúcsig nyalom ,lemosakodik, ennyi. Semmi erotika, semmi intimitás.



Előjátéknál is én strapálom magam. Punci után második menethez már be sem kapja a szerszámot. Mindezek ellenére szeretem, és imádom, és nem kalandoznék más bugyiba! Én mindent megteszek neki, bármit kér, bármennyire nem szeretem pl szőrösen nyalni, vagy bármennyire fáj a nyelvem közben, csinálom, folytatom, és befejezem! Ő miért nem? Kérlek titeket, osszátok meg tapasztalataitokat, hogy nálatok hogyan zajlik a szex, hogy nálatok mi, hogyan van, és mi lehet a megoldás.



Köszönöm előre is!



2018. márc. 8. 14:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Hiába tiltakozol kézzel lábbal. Nem illetek össze, és ezen nem lehet változtatni. Te ilyen vagy ő meg amolyan. Azon hogy két ember összeillik e vagy sem, az nem egy megváltoztatható dolog. Neki nem kell érzelem, a szexualitás elég.


Kérted, így elmondom nálunk hogy zajlik, (van egy 4 és egy 1 éves gyerek is)


- érzelmi élet: puszik, csókok, simogatások. Kijön a konyhába, megölel, összebújunk stb.


- szex: nyitottak vagyunk mindketten, kezdeményezők, imádom szájjal kényeztetni a férjemet, bárhova élvezhet. Akármennyi menet jöhet egymás után, bármennyiszer el tudok menni.

Most jobb neked? Én ilyen vagyok, ő nem ilyen. Ha neki ez elég, ezen nem tudsz változtatni és kész.

2018. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Utolsó...


Igen, nem kellett volna kérnem, így most lelombozó kicsit a dolog.


5-ös:

Köszönöm! Kérlek próbáld meg rábeszélni :).

2018. márc. 8. 15:51
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném prűdnek magam, pusztán gátlásosnak és félénknek, nekem is megvannak a magam, hm, visszahúzó erői, hogy úgy mondjam. Konkrét okokat tudnék sorolni arra, hogy miért viszolygok a testnedvektől, miért vonakodok a fellációtól, vagy miért tartom "kellemetlennek" azt, ha engem elégítenek ki orálisan, de ezekbe most nem megyek bele. Lényeg a lényeg, habár az említettek nem a szívem csücskei, megtenném őket a páromért, mivel szeretem. Szerintem megpróbálnék közös nevezőre jutni vele, hogy ő is megkapja azt, amit szeretne, és nekem se kelljen túlzottan túlmennem a határaimon - egy kicsi még belefér, főleg egy amúgy jól működő kapcsolatban.


Azonban az eddigiek alapján a tiétek nem egy jól működő kapcsolat és a feleséged nem hajlandó túlmenni a bizonyos határokon. Ha ezen kívül tényleg megcsinálna mindent, a kedvedben járna és csak a szexszel lenne úgy, hogy valamiket nem tud megtenni, azt mondanám, megértem, nem tudom, mi történt vele régebben, valami komolyabb oka is lehet. De ahogy olvastam, ez a nő a hétköznapi életben sem hajlandó még minimális áldozatot sem hozni a te érdekedben, inkább hagyja, hogy te kiszolgáld. Nem illetek össze, és ő nem töri össze magát annak érdekében, hogy téged boldoggá tegyen. El is tudom képzelni, hogy szeret, és csak ilyen fajta, ugyanakkor nem tudom elképzelni, hogy szeret, mert nem érdekli őt a boldogságod, tesz az igényeidre - és ezt nem tudom felfogni. Ha szeretek valakit, akkor szeretem boldoggá tenni és akkor örülök a legjobban, ha ez sikerül is.


Utolsó mentőövként tényleg megpróbálhatnátok szakemberhez fordulni; talán van valami a dolog hátterében, ami kezelhető lenne, ha a megfelelő segítséget igénybe veszitek. Ha nem akar javítani a dolgon vagy nem tudtok mit kezdeni a helyzettel, akkor felesleges törnöd magad... Vagy vele maradsz kielégítetlenül és boldogtalanul, vagy szenvedsz egy darabig, aztán elérsz egy pontot, azt mondod, elég, és keresel mást.

2018. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Bocsi, lemaradt :) 20/L

#23

2018. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat nem hogy nem jól müködik, ez nem működik. Okoskodhatunk itt, hogy minek vetted el 20 évesen, blablba, élni kellett volna. Igen. De most meg kell oldani a problémát.

Nyilván ö nem szerelmes, ez tök egyértelmü. Minden háritás ezért van. Az, h szeret, emberileg, meg a gyereke apja vagy, stb, ez oké, de a többi vagy sosem volt, vagy kihalt belöle. Nem ismerjük a teljes kapcsolatotokat.

Ha egy pszichologus nem tud segiteni, ahogy mások is irták, akkor ez igy marad, és vagy megszokod, vagy elváltok. Bár igy leélni még 50 évet...

2018. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológus,vagy nyitott házasság.
2018. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel hogy miért vetted el. Szimplán balf... vagy amiért egyáltalán szóba álltál vele!
2018. márc. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 BlackLove ***** válasza:

Írj, ha lesz valami fejlemény, döntöttél, vagy beszéltél vele róla. Kívánom, hogy minden helyrejöjjön nálatok, ami biztos, hogy nem lesz egyszerű, mert azt veszem ki a szavaidból, hogy a feleséged már nem hogy nem szerelmes, de még csak nem is igazán vonzódik hozzád, és az már ilyen korban régen rossz. Én is javasolnám a párterápiát, de ha az sem lesz hatásos, akkor nagyon komolyan el kell kezdj gondolkodni azon, hogy tényleg az életed hátralévő részét így akarod eltölteni? Mert ő ilyen, neki így jó, rajta változtatni úgy sem tudsz sajnos.

Kértél saját tapasztalatokat is, nőként leírom az enyémet, röviden.

Nálunk én vagyok a prűdség határozott ellentétje,nyitott vagyok nagyon sok dologban, míg a párom meg a köztes állapotban mozog, ami egy-egy dologban picit frusztráló tud lenni, de az tényleg csekélység. :)

18L

2018. márc. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

szia,


hasonló nálunk is a helyzet. Én mindig kinyalom élvezésig ő meg sose veszi be nekem. Még azt se szereti ha megkérem verje ki nekem. Szeretkezés után szeretek még összebújni meztelenül ő meg gyorsan megy mosakodni. sajnos én ezt nem bírtam sokáig de ezt inkább csak privátban.

2018. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, remèlem megcsaltad azt a buta pitsát, ha már semmi nem hatott rá.
2018. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!