Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexualitás fiatalon? KOMOLY...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitás fiatalon? KOMOLY VÁLASZOLÓK 18-25 évig!

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Mint a topik címe is mutatja ez most sajna "korhatáros", ugyanis kíváncsi vagyok arra, hogy a korosztályban mi a normális szexuális élet. Tudom, mindenkinek más a normális! Viszont ha leírom a problémámat, érteni fogjátok a kérdést. Jómagam 25, feleségem 24 éves. 2 éve vagyunk házasok, 5 éve alkotunk egy párt. Van egy 2 éves kisfiunk, saját házunk, mindenünk.



Nincsenek nagy gondjaink, leszámítva a szexuális életünket. Én az a fajta, hűséges srác vagyok, aki a párját semmi pénzért nem csalná meg, még ha vágyait ki sem élheti, de kezdek ebbe beleőrülni. Véleményem szerint a jó szex része a szabadság, az egymással törődés, a testnedvek ,a szopás,nyalás,csók...egyszóval szerintem a szex mocskos...ha jól csinálják.



Ehhez képest nejem a prűdség megtestesítője...de komolyan, szerintem róla definiálták a fogalmat. Nem szeret szopni, de nem tudja miért. Ha előjátékként nyalom...vagy bármikor, nem csókol meg utána, mert undorító, de nem tudja miért. Utálja az ondót (nem élvezek szájba, azt megértem!), de nem tudjam miért. Sosem kezdeményez, de nem tudja miért. A szex neki annyi hogy én bedugom, mozgok, elmegy, ha én hamarabb csúcsig nyalom ,lemosakodik, ennyi. Semmi erotika, semmi intimitás.



Előjátéknál is én strapálom magam. Punci után második menethez már be sem kapja a szerszámot. Mindezek ellenére szeretem, és imádom, és nem kalandoznék más bugyiba! Én mindent megteszek neki, bármit kér, bármennyire nem szeretem pl szőrösen nyalni, vagy bármennyire fáj a nyelvem közben, csinálom, folytatom, és befejezem! Ő miért nem? Kérlek titeket, osszátok meg tapasztalataitokat, hogy nálatok hogyan zajlik a szex, hogy nálatok mi, hogyan van, és mi lehet a megoldás.



Köszönöm előre is!



2018. márc. 8. 14:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Erre nagyon nincsen megoldás, ha ilyen

Eléggé aggasztó,hogy nem tud az ágyban a párjáért egy kis áldozatot hozni

kapni jó,de adni meg nem ? eléggé önző, de nem hiszem azt hogy ennyi év után lett hirtelen ilyen a szex

Neked is megkellett volna látnod már jóval korábban,hogy milyen is a párod a szexuális életetekben


A szexuális életen kivul a kedvedre tesz? Hoz áldozatot érted? Vagy pedig te csinálsz mindig mindent és körül rajongod? Ha nem tudunk a párunkért áldozatot hozni az régen rossz

2018. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az ágyban az Ő igényeit kielégíteni viszonylag egyszerű... Sok mindent próbáltam, sok mindent Ő nem akar, a sima dugással, nyalással meg az egekig tudom repíteni. De pl második menetet, második nyalást már nem enged, mert elég volt... kényszeríteni nyílván nem akarom rá.


Szexuális életen kívül... Érzelemszegény életet élünk. Inkább a telefonját nyomkodja ha teheti, ha közeledem akkor pedig elhajt. De állítása szerint szeret, csak neki már túl sok, és neki nem kell ennyi érzelem. Ha melóból hazaérek akkor passzolna le mindent nekem, mert Ő egész nap a gyerekkel volt, és fáradt.

2018. márc. 8. 15:15
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Ennyi. Amit utóbb leírtál, abból teljesen nyilvánvaló, két ellentétes személyiség.
2018. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Házasség, gyerek ,és szerelem.


Ha nem gond a nem illetek össze részt próbálnám kissé megváltoztatni :)

2018. márc. 8. 15:20
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig így van. Sok vagy neki, csak nem mondja. Más nő igényelné amit ő nem.
2018. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Tehát ez esetben semmi megtehető dolog nincs, mint mást keresni?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Itt most női válaszolóktól is kérném, hogy reflektáljanak a kommentekre!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. márc. 8. 15:24
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Szexuálpszichológus/párkapcsolati terapuata.


Ha ezek utàna, halott dolog az egész...

2018. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Akkor régen mindegy...
2018. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom,hogy ez durva. Én a prűdség teljes ellentettje vagyok. Ez szerintem nem fog hosszútávon működni. A jó kapcsolat/házasság egyik alappillére a jó szex is.

Több ok is lehet a háttérben. Írj ha gondolod.

2018. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Megkérdem tőle, de nem ígérek semmit.

2018. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!