Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexualitás fiatalon? KOMOLY...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitás fiatalon? KOMOLY VÁLASZOLÓK 18-25 évig!

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Mint a topik címe is mutatja ez most sajna "korhatáros", ugyanis kíváncsi vagyok arra, hogy a korosztályban mi a normális szexuális élet. Tudom, mindenkinek más a normális! Viszont ha leírom a problémámat, érteni fogjátok a kérdést. Jómagam 25, feleségem 24 éves. 2 éve vagyunk házasok, 5 éve alkotunk egy párt. Van egy 2 éves kisfiunk, saját házunk, mindenünk.



Nincsenek nagy gondjaink, leszámítva a szexuális életünket. Én az a fajta, hűséges srác vagyok, aki a párját semmi pénzért nem csalná meg, még ha vágyait ki sem élheti, de kezdek ebbe beleőrülni. Véleményem szerint a jó szex része a szabadság, az egymással törődés, a testnedvek ,a szopás,nyalás,csók...egyszóval szerintem a szex mocskos...ha jól csinálják.



Ehhez képest nejem a prűdség megtestesítője...de komolyan, szerintem róla definiálták a fogalmat. Nem szeret szopni, de nem tudja miért. Ha előjátékként nyalom...vagy bármikor, nem csókol meg utána, mert undorító, de nem tudja miért. Utálja az ondót (nem élvezek szájba, azt megértem!), de nem tudjam miért. Sosem kezdeményez, de nem tudja miért. A szex neki annyi hogy én bedugom, mozgok, elmegy, ha én hamarabb csúcsig nyalom ,lemosakodik, ennyi. Semmi erotika, semmi intimitás.



Előjátéknál is én strapálom magam. Punci után második menethez már be sem kapja a szerszámot. Mindezek ellenére szeretem, és imádom, és nem kalandoznék más bugyiba! Én mindent megteszek neki, bármit kér, bármennyire nem szeretem pl szőrösen nyalni, vagy bármennyire fáj a nyelvem közben, csinálom, folytatom, és befejezem! Ő miért nem? Kérlek titeket, osszátok meg tapasztalataitokat, hogy nálatok hogyan zajlik a szex, hogy nálatok mi, hogyan van, és mi lehet a megoldás.



Köszönöm előre is!



2018. márc. 8. 14:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Gátlásos. Vagy prűd.
2018. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Undorodik a saját és más testnedveitől. Van ilyen. Finnyás lányt fogtál ki. Megszoksz, vagy megszöksz.
2018. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Ne haaragudj, de.miért vetted el feleségül? Ez a nö egy fapi na.
2018. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Megelőzve, és megválaszolva a valószínűleg felvetődő kérdéseket:


SZERETEM! Nem az a rózsaszín ködös, elcsépelt valamivel, hanem tényleg szeretem, és szerelmes vagyok belé, mióta ismerem! Hát ezért vettem el!


Félredugni nem akarok, nem fogok, mert rá vágyom ,vele akarom megérni.


Ezt biztosan sokan nem fogják megérteni, sajnálom őket. Én magamat megértem.


Talán jobb ha átfogalmazom a célcsoportot a lányokra/feleségekre, Ők azok akik ezt igazán átláthatják.

2018. márc. 8. 15:01
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Nincs megelégedve a saját testével.. magától irtózik. Ez tudat alatti dolog. Küld el szexuálpszichológushoz..

Vagy nélkülözz továbbra is, és élj pocsék szexuális életet azért mert ő nem képes legyőzni a saját gátlásait...


Unokaöcsém pont ugyanebben a cipőben jár mint te.. szerelmes levette a lányt, gyerekük lett, amúgy minden rendben, de a szex kuka. Hetente panaszkodik, hogy nem jó a szex, és már más csajokról fantáziál.. pedig ő aztán hűséges..

Igazából én neki is azt mondtam amit neked is mondok.. Mi a frásznak vetted el, ha már nem működött jól a szex korábban sem? Mit vártál? De komolyan.. megérdemlitek a sorosotokat.

Csak aztán majd ne ess pofára ha az ő részéről elmúlik a szerelem, és majd félrelép.. mert az bizony benne van a pakliban, ugyanis a legtöbb nő nem hűséges, csupán vakszerelmes. És a két dolog teljesen más.. az egyik önmegtartóztatás a másik meg érzelmi hullám/hormontúltengés..


Saját példám? Nos.. az annyi, hogy én ezért nem házasodtam meg, mert alig volt eddig olyan nő akivel igazán jó lenne a szex. És ha tetszik ha nem, nekem ez fontos!


25f

2018. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Így élek 23éve.De szeretném ezután más nővel,hiába van amiért becsülöm de így nagyon rossz.
2018. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én feleség vagyok és nem látom át. Én mindent szeretek a férjemmel. Nem undorodom semmitől ami kettőnk közt zajlik. Szerintem ő ilyen, és ezen nem hiszem hogy nagyon lehet változtatni. :S
2018. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló!


Lenne lehetőség, hogy valamilyen úton beszélgessek unokaöcséddel?

2018. márc. 8. 15:05
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez undor tőle. Ha kényszerítenéd, max elhányná magát, vagy elutasítaná a jövőbeli szexet, mert neki nem öröm. Ha 5 év hosszan ugyanilyen a szex, ez nem fog változni.
2018. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

Előbb-utóbb úgy is olyan nőt fogsz a fszodra húzni aki felsoroltakat megadja neked, a nô is megcsalja a férjét ha nem kielégítő a szex - nem a nő a hibás - kevés, hasonlók.

Azt a férfit fogja keresni aki kitalálja a gondolatait, és tudja mi kell neki az ágyban, azt a férfit aki előtt meztelen a lelke.... mert tudja hogy az "csúnyàn" ellátja az ágyban, hogy másnap ülni sem tud a csaj... és nőnek fogja magát érezni, önbizalma lesz, feloldódik.

Na ez a nem mindegy. Mind két nemre igaz...

2018. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!