Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim mostanába nem viszonozza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim mostanába nem viszonozza az orális szexet, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Meg fogom tőle kérdezni, meg szeretném is vele majd megbeszélni, csak érdekelni, hogyha mondjuk azt feltételezem, hogy van rajtam kívül más, azért csinálja, joggal feltételezem?

2018. márc. 6. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez önmagában még nem elég ilyen gyanúsítgatáshoz.
2018. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert mindjárt tuti megcsal!!! mi van ha alaposabban kellene tisztálkodnod odalent? Kitudja az okát,csak a pasid.
2018. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
55%
Én is arra tudok gondolni hogy büdös a puncija
2018. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld a 69-et, úgy elég nehéz nem viszonozni. :D
2018. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, csak 69-ben engedj orált.

Tuti nem csal meg, szerintem szimplán lusta. És nem szeret Télapót játszani, inkább szeret kapni, mint adni.

Meg lehet, hogy olyan profi vagy, hogy már rászokott és ez neki a kielégülés csúcsa.

2018. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Gyűlöllek titeket, nőket, hogy bármi nem úgy van, ahogy azt ti szeretnétek, egyből megcsal a másik... aztán legalább annyira férgek vagytok ti is.

Neked nem f_szokat kellene szopkodni, hanem felnőni - attól függetlenül, hogy a csávód is gyerek, hogy nem jut el neki sem az, hogy meg kéne beszélni, sem az, hogy viszonozza automatikusan). Bár tudom, előbbi sokkal könnyebb, mert nem kell hozzá agy.

2018. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pasiként én nem kifejezetten vagyok puncifüggő de régen volt időszak amikor az voltam! 😀😀😀
2023. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!