Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, ha kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, ha kapcsolatban vagyok, de mást elégitettem ki?

Figyelt kérdés
remélem megértetek. Összejött minden probléma. Tudom vétkeztem. Ezért oltári roszul érzem magam. Probléma a probléma hátán volt..Szeretem a barátom,nagyon. Fél éve nem láttam. Elment külföldre dolgozni,amikor ugy volt hogy mehetek utána valami közbe jött. Nem mehettem. Otthon már beadtam a felmondásom,s végeztem. Vártam alehetöséget,nem jött..Hetröl hétre vártam,addig nem mentem ujra jelentkezni. Összeveztem a barátommal is. Jöttek a számlák,fizetés nincs,összetörtem a kocsim,anyámnak még szülinapi ajéndékot sem tudtam venni amilyet megérdemelne,hazakellett költöznöm mert sajátlakást fizetés neélkül nem birtam,stb stb stb.. Felrobbantam...Egyik barátnömmel kimentem a bárba,ittunk párat,hogy végre jól érezzem magam,udvaroltak fiuk,amit fél éve nem éreztem miaz,ha valaki kimutatja hogy tetszel neki,elvesztettem felyem,elmentünk együtt,és leszoptam,hozzáteszem, a srácot régóta ismerem.azt modnta,ö nem mondja senkinek.... Le nem feküdtünk,de kierisztettem a gözt,amit sajna most nagyon bánok...nem tudom mit évö legyek,borzalmasan bánom,es szánalmat érzek,de nagyon rossz stadiumban voltam...az vesse rám a követ aki nem vétkezett...a pozitiv tanácsot meghalgatom szivesen...20 L

2017. dec. 5. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Fél éve nem láttad a barátodat? Én akkor már nem nevezném annak. Szerinted neki senkije nem volt?

Csak egyetlen egy dolgot nem értek. Mi volt jó neked abban, hogy mást leszopsz? Ez nekem egy hatalmas rejtély.


Miért nem mehetttél utána? Semmit nem értek ebből a történetből.

2017. dec. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régen ha valaki hosszabb időre és otthon hagyta a nőjét, valakire rábízta.... minden szempontból. Amit csináltál az elég normális én le is feküdtem volna vele.
2017. dec. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval leszoptál valakit, és ez neked megfelel? Még ki se elégültél, és ez így jó? Vagy nem igaz a sztori, vagy nagyon furßn elégülsz ki.
2017. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben lezárnám a kapcsolatot (már ha egyáltalán le kell zárni, hiszen ennek nincs értelme), keresnék valami megfelelő munkahelyet, stabilizálnám az életemet és igyekeznék megismerkedni olyan pasival akivel közös jövőt lehet tervezni. Legalábbis esély van arra,hogy lehet.


Annak nincs értelme,hogy ostorozod magad, holott valahol Te generáltad ezt a helyzetet magadnak.


Felmondást egyébként is csak akkor adunk be ha tuti biztos az,hogy van hová lépni, vagy van annyi anyagi tartalékod amiből az átmeneti időszakban meg tudsz élni.


"Semmire" felelősségteljes ember nem mond fel.


A kérdésed fura, mit tegyél?Hát már megtetted.


Ne csak pozitív válaszokat várj, hiszen amiket tettél így, sorozatosan, rossz döntések sorozata.

2017. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Nézd, fiatal vagy, szerintem érthető, hogy normális kapcsolatra vágynál, nem olyanra, ahol hónapokig nem találkoztok,vagy akár évekig.

Nem volt helyes amit tettél, de én annyira nem ítélem el, mint akik úgy csalják meg a párjukat, hogy minden nap együtt vannak.

Szerintem gondold át, hogy kell e neked ez a kapcsolat, kell e ez a külföldi munka, utána akarsz e menni.

Ha igen, akkor viszont legyél őszinte a barátodhoz, mondd el neki.

Ha nem, szakítasz, akkor viszont én nem mondanám el, nem fájdítanám tovább a dolgot neki.

Te tudod mit csinálsz, én nem biztos, hogy benne lennék egy ilyen távkapcsolatban, ahol ilyen hosszú ideig nem vagyunk együtt.

Nálunk is felmerült a külföldi munka, de soha nem hagynánk hátra a másikat, vagy együtt, egyszerre megyünk vagy sehogy.

2017. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg értek minden problémát az életben, sajnálom is hogy így történt. 😭 nem v mi szép szóval illetnelek meg téged , bocsi. :(

A kérdésre a vállasz....már ne tegyél semmit sem, meg tetted és nem hozhatod helyre...:(

Csak tud a pasik egy része lehoza a csillagokat az égről egy nőnek , ha megkapja amit akar, és te meg is adtad neki.

Biztos nem marad titokban, sajnos.

De miért kell ezt csinálni ha v mi probléma van , vagy éppen volt a kapcsolatban?

Pl.....a párommal össze vesztem meg ki sem hűlt az agyunk, de már más van benne , sok lány és nő csinálja ezt.

Tényleg sokszor jobb ha nincs senki az életedben. ::(( “inkább egyedül, mint v kivel boldogtalanul”

2017. dec. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!