Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők? Orál közben zavarna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők? Orál közben zavarna?

Figyelt kérdés
A farkam rendben van és működik, de a makkom jobb alsó részén vannak kis pöttyök nem pirosak hanem inkább fehérek, mintha pattanások lennének. Ha megsimítom f..zverés közben érzem, hogy egy kicsit rücskös, de nekem nem fáj és így van kis koromtól. Nem lehetek nemi beteg életemben nem dugtam. A nyelvetek zavarná, vagy inkább élvezné orál közben csak ennyi érdekel. Köszi. F/25

2018. márc. 2. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem emlékszem a nevére, de viszonylag gyakori férfiaknál. Nem kell emiatt aggódnod, nem zavaró.
2018. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
engem zavarna:/
2018. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordyce pottyok, sok mindenkinek van. Noknek is.
2018. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Exemnek is volt, soha nem zavart. 🙂 Aki meg ez miatt dobna, azzal jobban is jártál hogy elment mellőled...
2018. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy ilyennel találkoztam de kicsit zavaró volt nekem.
2018. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!