Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket is zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha a barátotok szex közben cigizne?

Figyelt kérdés

A barátom elég sokat cigizik, napi 1 dobozt elszív, a szexet nem bírja ki cigi nélkül, ezért rászokott gyújtani, de én nem cigizem, ezért zavar. Nem akarom megbántani, mert nagyon szeretem, de ezen valahogy változtatni kellene, mert ez így nagyon nem jó....:/

Nektek van valami tippetek?


Am 2 éve vagyunk együtt, kb 2 hónapja kezdett szex közben is cigizni. Többször mondtam neki hogy szokjon le, de azt mondja hogy szeret cigizni, stb....

Ő 22 éves, 13 éves kora óta cigizik:/

Én 21 éves vagyok


Üdv.,

21L


2016. okt. 2. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem teljesen normális dolog!

Én napi két dobozzal szívok, vagyis én tényleg függő vagyok! De eszembe nem jutna szex közben rágyújtani!!!

Ne haragudj, de ez oltári nagy parasztság! Pláne úgy, hogy te még csak nem is dohányzol!

2016. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy ezzel a szokással hagyjon fel. Ha rágyújt, ne folytasd vele a szexet.. csak olyat csinálj ami neked is jó.
2016. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

jó hogy nem kezd rá kávézni is közben...


Komolyan nem értem, hogy hogy lehet, hogy ilyen alakoknak is még van barátnőjük.


Persze akik nem tennék meg ezt sosem...azokkal senki nem foglalkozik... ha meg erre felhívja a figyelmet akkor jön a felháborodás...


Egyszerűen az a baj kérdező, hogy nem jól választottál.

Gondolom valami diszpötsöt választottál, aki már 13éves kora óta játssza a nagymenőt de esze egy csepse.


Ha kevésbé lennél felszínes, akkor olyan barátod lenne aki jobban tisztel téged.

2016. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az lehet mögötte mint amit a filmekben lehet látni pl drogbárókat h mindig szivaroznak és bomba csajok vannak körülöttük, na ezt az életérzést próbálja létrehozni
2016. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm az kv cigi és úgy ment 💩ni,majd ha pizzát vittünk neki azt is megette a rötyin.
2016. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szex közben ne gyorson már rá.. Annyit bírjon már ki. Nem lehet az a rohadt cigi fontosabb mint én.. Amikor egyébként egymásra kéne figyelni és egymással kéne törődni.... Szex után felőlem rágyújthat. Vagy a párodnak smoke fétise van? 22 L
2016. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne gyútson rá * bocsi elírtam
2016. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te meg kezdj el legyeket fogdozni vagy ujságot olvasni. Ha erre sem kap észbe a bunkoja nézz másik barát után meret ennek a kapcsolatnak ugy sincs jövöje. (Most is sz-rik rád.)
2016. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3

Azt hiszed ha savazod a gyereket akkor a kérdező a rendelkezésedre bocsátja a punciját?

2016. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellene olyan pasi aki cigizik. Nem birom a savas, keserű csókot, undorodom tőle. Az meg, hogy valaki szex közben bármi mást csináljon, mint velem foglalkozzon, teljesen kizárt.
2017. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!