Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha lányként lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha lányként lábfétises vagyok?

Figyelt kérdés
Pár éve beszéltem itt egy lábfétises ffivel,ő is hozzátett ehhez.

2018. febr. 27. 12:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálad ez mit jelent, kérdező? A férfiak lába bejön nagyon? Vagy a te lábaddal szeretsz csinálni ezt-azt? Vagy hogyan?
2018. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Ez engem is érdekelne, hogy egy lány hogy tud ilyen lenni?
2018. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz! Én is örülnék, ha olyan lánnyal ismerkedhetnék meg, aki ezt támogatja.
2018. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán, csak ehhez megfelelő paetnert kell keresned, de szerintem nem lesz nehéz dolgod! Sok olyan pasi van, akit ez izgat, és sajnos kevés nő kapható erre, úgyhogy szerintem gyorsan el fogsz kelni.... 😉
2018. márc. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én is lábfétises lány vagyok, csak én a férfi lábakért rajongok. :D
2018. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem furcsa, sőt, nagy öröm, ha egy lány ilyen, főleg akkor, ha oda-vissza is elfogadja! ;)
2018. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na ez az, amit elég nehéz elképzelni, vagy hát nem tudom, valamilyen oknál fogva az ilyen lányok bújkálnak, vagy rettentő kevés van belőlük sajna
2018. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!