Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lányként hasfétises vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányként hasfétises vagyok, azt el merjem mondani olyan a fiúnak akinek semmi ilyenje? Zavaró a fiúknak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha kérdezi, mit szeretsz, akkor szerintem simán.

Ha az izmos jön be nagyon, azt tud csinálni magának.

Ha a pocak, azt is.

De miért kéne mindenben megfelelni a másiknak?

2018. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, többen kérdeztétek üziben is, az övével semmi bajom. Sőt, teljesen ráizgulok *-* Szálkas alkat egyébként, nem kéne változnia emiatt (bár ha picit fogy vagy hízik, az belefér) De ő teljesen normális beallítottságú, nincs hasonló fura érdeklődése.
2018. febr. 17. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám, ha a barátnőmnek lennének fétisei :)
2018. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De gondolom csak akkor ha egyezik a tiéddel, nem? :)
2018. febr. 17. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Különben érdekes.Nekem azt mondják a nők, hogy szeretnek hozzá bújni.(Van egy kis feleslegem) Izmosnak ott a karom, lábam, stb. Gyakorlatilag csak a has nem túl izmos...

De kinek mi. Ha egy csajnak akivel össze jövök a kockás tetszik majd, nekem pedig nem az van... Akkor örülnék hogy ennek ellenére is én kellettem, nem más.

2018. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De gondolom csak akkor ha egyezik a tiéddel, nem? :)"


Nem feltétlenül. Én speciel keményen lábfetises vagyok, olyan lányt még nem nagyon láttam, akinek ezzel egyezne. De nekem elég az, hogy önmagában tudom, hogy milyen, ha valakinek fétise van, s milyen jó az, ha kielégül.

2018. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan, hogy hasfétis? :O
2018. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előttem kérdező kérdése jogos. Én si hasfétises vagyok, de itt kérdés, hogy miként. Neked is az jön be amit vele csinálnál? Szerintem legyél vele nyitott, ez nem egy olyan fétis ami annyira extrém lenne.
2019. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!