Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkezés után hogyhogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés után hogyhogy ezt szeretné a barátnőm?

Figyelt kérdés

Furcsa mert eddigi csajaim azt várták, hogy babusgassam őket, simizzem, puszilgassam őket szex után. Volt aki nagyon ki sem szeretett volna kelni az ágyból akár órákon át. Viszont a z új barátnőm pont ellentettje ennek, és szex után mintha kb felhúznák :D teljesen energikus lesz, és ő "ráncigat" engem, hogy menjünk ide menjünk oda..

Nekem ez furcsa, főleg az eddigi tapasztalataim miatt.. én valahogy azt gondoltam, hogy azért kell a fekdécselés, mert kifulladnak szex után, "átjárja őket az orgazmus" és túlságosan ellazulnak, esetleg picit fáj nekik, hogy meg lett járatva odalent a dolog.. vagy, hogy kicsit kidörzsölődnek és mondjuk fájna menni, vagy mocorogni, leülni.. ilyesmi, de ezek szerint ennek más oka van, de mi? Lányok felvilágosítanátok?



2018. febr. 27. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyunk egyformak. Feltunt? Ki igy szereti, ki ugy. Ezt kar ragozni tovabb.
2018. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem akar mozogni mert fáj neki, az már régen rossz. A szex és az orgazmus hormonokat szabadít fel, amik mindenkire más hatással vannak. Van, aki megnyugszik és elálmosodik, másra meg úgy hat mint a dopping, és tele lesz energiával. Örülj hogy lelkesedik, jó dolog ez.
2018. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is felpörgök szex után, pont, hogy a párom az aki el tudna még szuszogni jó fél órát az ágyban. Emberfüggő.

27/N

2018. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, persze örülök, csak eddig merőben más tapasztalataim voltak:)
2018. febr. 27. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Hááát nekem az a véleményem, hogy az a lány, aki szex után azonnal kiugrik az ágyból, azért teszi, mert örül, hogy végre már túl van rajta. Nálam az ilyen az kuka.

Ebben semmi érzékiség, finomság nincs, csak az iparszerű dugás (se)

2018. febr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azért kell a fekdécselés, mert kifulladnak szex után, hanem azért, hogy a felindult érzelmeket egy jó utójátékkal elcsitítsd. De valóban nem vagyunk egyformák. Pasikra inkább jellemző, hogy egy jó szeretkezés után elönti őket a tettvágy, és egy hegyet arrébb tudnának tolni.
2018. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!