Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok átélni orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok átélni orgazmust szeretkezés közben, van olyan lány, aki ezt tolerálja?

Figyelt kérdés

Nagyon tapasztalatlan vagyok, eddig 2 barátnőm volt, ami pár hónapig tartott, szeretkeztünk rendszeresen, de soha nem jött el az orgazmus, nem éreztem.

Amikor magamnak csinálom, mindig sikerül, de én eléggé erősen szorítom közben, lehetséges, hogy azért van ez, hogy csak saját magamnak tudok örömet okozni, mert magamnak csináltam évekig?

Félek, hogy a leendő barátnőm nem tolerálja ezt.

Vagy mit tehetnék?

Egy lánynak /nőnek mennyire fontos a közös orgazmus átélése?

Vagy ha nem is pont közös, hanem hogy lássa a férfit elélvezni?

23/F



2018. febr. 23. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat kell gyakorolni a pároddal. A férfi nem tudja megjátszani az orgazmust, mivel ugye ejakulál. Én amikor volt bnőm, mindig sikerült elmenni, úgy hogy mikor külön voltunk, magamhoz is nyúltam. Természetesen amikor az együttlétre került a sor, előtte jó pár napig nem nyúltam magamhoz. Nem volt semmi gond az együttléttel.

30f

2018. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Természetesen én is kipróbáltam azt, hogy napokig is volt, hogy nem nyúltam magamhoz, de mégsem sikerült elmenni szeretkezés közben.

Pedig nem görcsöltem rá, és mégsem.

Magamnak pedig pár perc alatt simán megy.

Akik a partnereim voltak, szerettem őket, és nem voltak tágak sem, de mégsem jött el a pillanat.

2018. febr. 23. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szokni a maszturbalasrol. Tulsagosan hozzaszoktal a kezedhez.
2018. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Át kell tenni seggbe, úgy szokott működni ha tolerálja a partner.

Fokozott mechanikai inger kell neki, amit a vagina nem tud biztosítani.

2018. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Masztihoz vagy szokva, próbáld minél kevesebbszer csinalni es inkabb egy lányon kielni a szexuális vagyaidat
2018. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!