Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány év korkülönbség számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év korkülönbség számít soknak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Én és a barátnőm között 26. év van. Én 45. a barátnőm 19.
2018. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, mi a kapcsolat célja.

Ha hosszú távú, pl házasság és gyerekek, akkor kb 15 évnél nagyobb különbség már sok, mert jó lenne együtt megöregedni és unokázni. Ami mondjuk egy 20 éves korkülönbségnél már nagy eséllyel rizikós.

Ha nincs tervben hosszú távú kapcsolat, akkor 20-25 év is még belefér, szerintem.


Nekem pl az első 3 hosszú kapcsolatom (3-3 évig tartott mind a három) 21-16-20 éves korkülönbséggel volt. Szuperül éreztük magunkat benne, de nem akartunk együtt jövőt tervezni.

2018. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!